деца отровени от гъби

  • 889
  • 6
  •   1
Отговори
  • вкъщи
  • Мнения: 704
снощи по новините ми настръхна косата.как може учителката да не забележи ченяколко деца ядат гъби."такива учителки" нямат право да учат децата.ами ако бяха открили Shockedкъсно проблема  #Crazy #Crazy
БОГ ДА ПАЗИ ДЕЦАТА НИ Praynig

# 1
  • Мнения: 511
И аз го гледах репортажа.Много мъчно ми стана,че все почесто потърпевши са нашите деца.Не мога да си го представя ,а и не искам.Милите дечица,дано по-бързо се оправят.Не можах да разбера какво точно имаше предвид майката като каза,че техните госпожи са по-цял ден на кафе,а като са на двора пак ли,на кого ги оставят? #Crazy newsm78

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Дано всички бъде наред с тези дечица.За съжаление и децата в градината на дъщеря ме доста чеесто ги оставят без особен надзор от страна на персонала.

# 3
  • Мнения: 9 077
Като разбрах, че всъщност случилото се не е в Смолян, а село Борино, не би ме учудило нищичко...

Дечицата не са виновни обаче, дано се разминат неприятностите!

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Като разбрах, че всъщност случилото се не е в Смолян, а село Борино, не би ме учудило нищичко...


Защо?

# 5
  • Мнения: 9 077
Лични впечатления Laughing

Макар че подобни бели могат да се случат навсякъде, където има безотговорни люде...да пази Господ!

# 6
  • Мнения: 1 347
Аз пък съм най-впечатлена не само, че никой не ги е видял, ами че и никой явно не обръща внимание какво расте в двора. Поредното недоглеждане на елементарни изисквания за безопасност.

Общи условия

Активация на акаунт