Добър гастроентеролог във Велико Търново?

  • 37 693
  • 19
  •   1
Отговори
  • велико търново
  • Мнения: 139
Здравейте,
може ли някой да ми препоръча добър гастро в Търново. От доста време имам проблеми със стомаха но незнам при кого да ида. Ходила съм при д-р Христов в нова болница, но той казва че всичко ти е наред а ми се струва че не винаги всичко вижда и познава.
Ще ви бъда много благодарна да ме насочите.

# 1
  • Мнения: 540
здравей
и аз имам проблеми със стомаха по точно със жлъчката и смятам в най-скоро време да ида при д-р МИРЧИВА работи  в поликлиниката в МЦ АУРА

# 2
  • велико търново
  • Мнения: 139
аз ходих при доктор Дребов пак в Аурата. Честно казано и да не бях ходила все тая. Човека е голям непукист и честно казано не те успокоява особено. Но слава богу съм по-добре.

# 3
  • Мнения: 540
аз ходих при Мирчева много съм доволна от прегледа обесни ми че жлъчката ми е пълна с камъни и че трябва да ме оперират спешно .
операцията ми беше на 10 септември оперира ме БОЖИДАР АНГЕЛОВ страхотен специалист
сега се чувствам добре и нямам никакви проблеми

# 4
  • Мнения: 2
Аз съм много доволна от д-р христов той ми откри проблема който имах . Преди него ме бяха гледали 4 негови колеги и нищо не откриха благодарение на него сега се въстановявам след операция.

# 5
Здравейте!
Ако още не сте намерили лекар,който да Ви "разбере"-опитайте при д-р Костурков/Горна Оряховица.
Не е реклама,два пъти за доста години ни е помагал...На втори етаж в Градска болница.

# 6
  • Мнения: 11
От опит ви казвам че най- добритегастроентеролози са във ВМА гр.София. Аз съм доволна от доктор Иван Сираков. тел:02/9225001/ за записване и по здравната каса и на свободен прием. Гастроскопия и колоноскопия във ВМА се прави с упойка.

# 7
  • Мнения: 119
Темата е стара и за да не пускам нова, пиша тук. Някой с по ново инфо за гастроендокринолог във Велико Търново?

# 8
  • Мнения: 121
Побут...
И аз искам да знам, дали мога да разчитам в Търново на кадърен лекар -гастроендокринолог ?! Thinking Или да търся в друг град  Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 119
Аз си запсах час при Яна Колева, но чак за 1 Февруари. Нея ми препоръчаха, после ще дам отзиви.

# 10
  • Мнения: 928
Здравейте Pet_ya, какви са ви отзивите за д-р Яна Колева? И на моя татко са я препоръчали вместо д-р Найден Найденов и търся мнения.
Благодаря предварително.

# 11
  • Мнения: 119
Ами какво да ти кажа точно незнам. При мен имаше една бактерия, която беше завишена. Но не трябвало да се пият лекарства. Иначе аз отидох при нея и заради една температура, която поддържам. Назначи ми изследвания (които минаха през здравната каса). Но нищо не се откри за тая температура. Каза ми, че всичко, което е било в нейната област го е направила. И дори ми даде направление за ендокринолог и той да ме провери, без да го искам.Иначе е учтива. Но като специалист не можах да добия представа. Незнам дали знаеш работи само вторник и четвъртък и със записани часове. Ако решите трябва по-отрано да запишете час. Надявам се да съм ти помогна поне малко   bouquet . Ако има още нещо, питай.

# 12
  • Мнения: 928
 Pet_ya, завишената бактерия да не би да е била хеликобактер?
преди няколко години д-р Найденов се е отнесе много добре с моя татко / имаше доброкачествен тумор на тънките черва, имаше операция и т.н./ и тогава всичко мина ок.От 1 година татко се мъчи с упорит псориазис и трябва да се намери причинителя.От инфо из нета разбрах, че трябва да се "видят" тънките черва, черния дроб и бъбреците и така опираме до д-р Колева.
Някой му бил казал, че вече д-р Найденов не е толкова добър и претупвал пациентите, с препоръка за Колева.
И аз не мога да взема решение, защото ако има проблем и не се  открие,  освен за лечението за псориазиса може и да има други последствия  Cry

# 13
  • Мнения: 119
Да, точно хеликобактер. Незнаех, че си запозната. Явно покрай баща си. Ако искате все пак пробвайте при нея, и ако Ви допадне като лекар, може да продължите. Защото от опит знам, нямаш ли му вяра, по- добре не се лекувай при него. Иначе на мен си ми пусна множко изследвания, което е добре.

# 14
  • Мнения: 928
хм, много интересно......преди няколко месеца имах завишени стойности на тази бактерия и трябваше да изпия сума ти лекарства, както и половинката ми, за да вляза в нормите и да нямам оплаквания. При теб как се оправиха нещата без лекарства?
Ще видим какво ще реши татко, че той е с характер и много не се поддава на съвети  Blush

Общи условия

Активация на акаунт