Дрън-дрън та пляс

  • 8 516
  • 111
  •   1
Отговори
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Ами реших, че е време за нова тема, че онази е станала много голяма, а и ми се ще новата тема да започва с нещо хубаво така, че според мен датата е подходяща  Grinning

Малка почерпка по случай порастването на моето малко зло!


И нека новата тема е пълна с много нови радости, а лошите неща да ги забравим и оставим назад!   bouquet

П.П. За тези които не знаят, да знаят - темата клюкарска, м/у сдруженска, добронамерена и весела. Споделяйте тук всичко което ви се ще, но не е свързано с работата на СНБМ.  Hug

# 1
  • Мнения: 5 401
Честит Рожден Ден на Георги, Раде!

Смел, буен и весел нека си расте,
с веселие озарен и с любов обграден!

newsm81  bdbaloni


П.С. Тамън се напъвах да си пусна пожеланията в старата тема и се чудех "а сега накъде", пък то имало къде!  Hug

# 2
  • Мнения: 1 895
Честит ви празник, Раде! С усмивка  и късмет, Георги, да върви напред bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 2 708
Раде, ЧРД на Георги и от мен, да расте здрав и буен, да дарява все усмивки и късмета да е все с него   bigdance2

# 4
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Внимание! Опасен вирус!

# 5
# 6
  • София
  • Мнения: 12 201
  Ох аз да си се оплача, имах чувството че вече се оправят, а сега ми изглеждат съвсем отпуснати и вяли. Всъщност Ваня е ок, но НИки, някак си усещам, че като нищо ще си празнуваме РД в някоя болница...

# 7
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Мими, стискам палци да ви се размине и децата да живнат!  Praynig Много е гаден грипа, аз го изпитах на собствен гръб, та знам какво е - направо отврат!

# 8
  • Мнения: 2 534
Аз съм само за ден в София , но няма да пропусна да ви се похваля
Вече съм студентка  newsm44
Днес се записах , Факултета по обществено здраве към Медицинския университет
Специалност "Обществено здраве и здравен мениджмънт"

На 7-ми на морето ще правя и кръщене на малката , че стана вече на четири , а още не е кръстена

# 9
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Ооооооооо, честито на студентката!  Hug
 И хубаво кръщене да ви се получи!
 И ако си си в Балчик, свирни след 15, ние ще сме в Каварна  Peace


И сега момичета един тъп и сериозен въпрос - какво се прави при унищожена дебитна карта? (за унищожителя няма да питам какво да правя, с него лично ще се разправям) За изгубена или открадната звъниш на телефон, ама ако им кажа, че едно малко социално зло е решило да ми почисти картата с лакочистител да не вземат да последват глоби? Ъ?

# 10
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 483
 
И сега момичета един тъп и сериозен въпрос - какво се прави при унищожена дебитна карта? (за унищожителя няма да питам какво да правя, с него лично ще се разправям) За изгубена или открадната звъниш на телефон, ама ако им кажа, че едно малко социално зло е решило да ми почисти картата с лакочистител да не вземат да последват глоби? Ъ?

Моят съвет е да не съчиняваш Laughing, по-добре занеси унищожената пластика, ще им спестиш работа и ще запазят вероятно номера  на с-ката, пин кода - не.  LaughingЗависи все пак от политиката на банката. При открадната пускат др защити от злоупотреби.
Иди с Жорето - като прекопа офиса ше ти свършат бързо работа! За "глоби" не съм чувала.

# 11
  • Мнения: 1 895
Честит втори рожден ден на Ваня и Николета на Аила  newsm67  ura
Да растат здрави, щастливи и засмени! И да слушат мама поне с едното ухо Laughing!

# 12
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Честит рожден ден на Ваня и Ники и от мен! Да са здрави и щастливи, и да слушат точно толкова колкото трябва!  newsm59  bigdance2 но при всички положения да е повече от Георги

# 13
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 483
 nbirthday

# 14
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Не, че някой го интересува, ама днес служителката в банката много се забавлява с нашата карта, оператора на телефона също. Всъщност май на всички освен на потърпевшите случката им се струва забавна. Даже дадоха на социалното зло картата да си я пази, аз пък му обещах, че ще му я сложа на верижка да си я носи  Mr. Green И го наказах да не яде пъпеш.

Общи условия

Активация на акаунт