А дали теста за бременност може да е в грешка?

  • 6 662
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 382
И аз реших да се изплача Simple Smile.
И ние бебеправим и този месец ми закъснява 7ми ден, което не е много често. Обикновено ми е много точен цикъла - на 30 дена. На 5ия ден от закъснението си направих тест, беше отрицателен Sad. Но пък от 4-5 дена ме болят гърдите, което ми се случва много рядко, адски бързо каталясвам и даже не мога да карам колелото, защото се задъхвам на 5тата минута. Сутрин се чувствам доста размазана. Като цяло всички симптоми са идентични като ПМС, с разликата, че корема и яйчниците ме болят повече от две седмици. Все пак тайно се надявам теста да греши... Решила съм да изчакам до понеделник и пак да взема тест. Но не ме свърта! Само чета из форумите кой как се е чувствал и си казвам "Ми да, ето и при мен е така...". А и от друга страна след 5 дена закъснение няма как да не хване теста какво се случва Sad.

На някого случвало ли се е теста да излъже?

# 1
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Фалшив отрицателен се случва доста често, много рядко е да е фалшив положителен.

# 2
  • Мнения: 502
Shmupsipooh,
какъв тест си купи?
Аз си бях взела най-простия от dm и на 8 ден едвам розова чертичка ми показа.
Изчакай още два дни и си купи друга марка тест и дано да имаш резултата, който искаш! Praynig
Успех! 

# 3
  • Мнения: 980
Шнупси, стискам палци fingerscrossed

# 4
  • Мнения: 9 063
Има момичета,при които положителен тест се появява много късно-на 20 ден от закъснението WinkТака че най-добре направи още един след няколко дни.

# 5
  • Мнения: 382
И ние си стискаме палци Simple Smile
А за теста - нямам идея как се казва, беше в синя опаковка и пишеше 99% точност, че и от много рано. Но аз отказвам да му повярвам! Но не искам и да се разочаровам  Cry Сега ще изтичам да проверя за името Simple Smile и ще докладвам!
Това с 20 дена, за което Стефани пише, много ми се харесва Simple Smile. Да видим. Казват, че очакването било най-заразната болест. Сега знам какво са имали предвид Mr. Green

# 6
  • Мнения: 382
Shmupsipooh,
какъв тест си купи?
Аз си бях взела най-простия от dm и на 8 ден едвам розова чертичка ми показа.
Изчакай още два дни и си купи друга марка тест и дано да имаш резултата, който искаш! Praynig
Успех! 

Надееее, името на теста е PreSence. Резултата трябвало да излезе след 3 минути. Извинявай, че питам, но нямам идея какво е dm Sad. Сега за първи път си купувам тест в ДЕ. И даже не говоря езика добре, за да знам какво да търся  Embarassed. Каквито и хинтове да ми дадеш, ще са ми безкрайно полезни!

А на тебе мноооооооооого честитки за розовата чертичка! И ти пожелавам наааааай-леката и щастлива бременност! А всъщност кога се показа чертичката Simple Smile и кога да чакаме бебо?

# 7
  • Мнения: 502
Шмупси,
dm  е една от веригите дрогерии. Но може при вас да я няма. Но и в която дрогерия да отидеш - Шлекер, Росман или каквато имате все ще намериш тестове. Има по- евтини (3.50 евро) които са само лентичка, те според мен са по-слаби като чувствителност. Следващите по цена са като писалки, потапяш за 10 секунди, слагаш капачката и до 1 мин имаш резултат в прозорчето. Най-скъпите показват резултата с думи, а има и такива които го изговарят.   Joy
Ако още не ти е дошло според мен е време да повториш теста днес, но най-добре утре сутрин. Ако отрицателният резултат преди дни е бил поради късна овулация, сега би трябвало да покаже 2 чертички.  Желая ти от сърце да ги видиш! Това е много щастлив миг в живота на всяка жена. Чакам с нетърпение да се похвалиш!   bouquet


Аз чертичките ги видях през март, но през април загубих бебето. Но се надявам скоро пак да имам повод за радост

# 8
  • Мнения: 7 718
Аз имах 12 дни закъснение и положителен резултат. Бременност не настъпи. Усложнения нямаше.

# 9
  • Мнения: 1 440
На мен когато ми закъсняваше със 7 дни при редовен цикъл,си направих общо 3 теста-всичките отрицателни.Впоследствие се оказах бременна.
Желая успех на всички ви!Но в едно се убедих,не трябва много да го мислиш-така се правят бебета.
Ние преди това 9-10 месеца правим опити,бях се отчаяла и предала и хоп-стана.Сега сме щастливи с тати,чакаме се на 16.10.
Надявам се да съм за насърчение,затова се включих при вас.

# 10
  • Мнения: 382
Наде, мерси много за бързия отговор!
Много съжалявам, че ти напомних за неуспешната бременност Sad, и се надявам, че скоро ще можеш да се насладиш на майчинстовото!
Сега заминавам на морето и мисля да направя нов тест в понеделник, ако... В деня си сменям някъде около 15 пъти мнението, ту съм сигурна, че има бебе, ту абсолютно няма начин, защото така боли, че ехе ей сега ще потека... Каквото стане. Уж не искам да вярвам много, но...как да не?

bini_og, честито! И определено си ми голямо насърчение. Идея нямаш колко Simple Smile.

# 11
  • Мнения: 502
Шмупси,
взела си правилното решение, едно моренце ще ти се отрази добре! Все пак каквото е станало вече е станало, няма как да се промени. Laughing По- добре е да не мислиш само за това, желая ти весело wochenende  Laughing,  а в понеделник какъвто и да е резултата мисли позитивно и ни пиши. Аз ще ти стискам палци. Heart Eyes


bini_og, лека бременност и сладко бебче ти желая! baby_neutral

# 12
  • Мнения: 3 092
Има момичета,при които положителен тест се появява много късно-на 20 ден от закъснението WinkТака че най-добре направи още един след няколко дни.

Напълно подкрепям мнението на Стефани  и  Hands Thumbsup Hands Thumbsup Hands Thumbsup
Айде и да пишеш какво е станало с теб имам впредвид да се похвалиш   Hands Clap

# 13
  • Мнения: 382
Ми момичета, не мога да се похваля   smile3518. Теста е отрицателен, но все още нямам цикъл. Днес отлитам на доктор, защото такова закъснение мисля, че съм имала последно преди около 7 години Sad. И тогава бях отслабнала с 6 кила за две седмици. Предполагам, че съм оплела хормоните нещо  Wink.
А ето малко снимки от морето:)
Беше страхотно!

# 14
  • Мнения: 1 873
Фалшив отрицателен се случва доста често, много рядко е да е фалшив положителен.
И аз съм на това мнение!

Общи условия

Активация на акаунт