Суха кожа на тялото.

  • 3 239
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 448
Пуснах търсачката и нищо не можах да открия.  Sad

Предложете ми лосион или крем за тяло за суха кожа, че това лято прекалено много ми се изсуши кожата на тялото.
Винаги е била такава, но сега направо се бели ситно, а не е от слънце, защото съм ходила само един ден на плаж и то без да се излагам на слънце.  Confused
До сега ползвам предимно Dove  или Nivea за суха кожа, но в момента изобщо не ми помагат. След нанасяне е добре и след половин час все едно не съм се мазала. А се притеснявам да се мажа с бебешко олио посред лято, да не лъсна нещо.  Laughing
Трябва ми нещо, което попива добре и същевременно овлажнява.

# 1
  • Мнения: 2 448
Съжалявам, че без да искам пуснах темата в този под форум, но не ми дава опция да помоля модератор да я премести.
Дано да я види и да я сложи в КМ.  Praynig

# 2
  • Мнения: 516
Помолихме ги от твое име. Laughing
Аз ползвам на Ейвън. Добре ми действа.

# 3
  • Мнения: 2 388
И аз помолих. Simple Smile

NIVEA и DOVE са добре, но ползвай млека, не лосиони.
За малко повече пари - Лаура Вандини за суха кожа и Гарние, този, който е специално за тази цел.
Юсерин също, но е на двойна цена. Peace

# 4
# 5
  • София
  • Мнения: 62 595
мазала съм се с Линола Фетт. Продава се в аптеките. Паста в тубичка като лекарство. Много добре ми подейства. Струваше 10 лева.

# 6
  • Мнения: 2 448
мазала съм се с Линола Фетт. Продава се в аптеките. Паста в тубичка като лекарство. Много добре ми подейства. Струваше 10 лева.

Е, това и аз съм го ползвала, но за ръце. За тяло?  Rolling Eyes Доста е гъсто и по скоро като лекарство, да не говорим, че на аромат хич не го докарва.

# 7
  • София
  • Мнения: 62 595
Ползвах го за тялото, защото кожата ми беше много суха и чувствителна. С две думи, бях го закъсала здраво. Свърши работа, а го мазах само няколко дни, може би около седмица. Само на лицето не съм слагала. Изписа ми го лекар, не съм го ползвала на своя глава.

# 8
  • Мнения: 75
мазала съм се с Линола Фетт. Продава се в аптеките. Паста в тубичка като лекарство. Много добре ми подейства. Струваше 10 лева.

Е, това и аз съм го ползвала, но за ръце. За тяло?  Rolling Eyes Доста е гъсто и по скоро като лекарство, да не говорим, че на аромат хич не го докарва.
Май не ми е тук мястото,ама...

Много е добро.Точно за тази работа е.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 430
Запис за темата Peace

# 10
  • Мнения: 1 447
мазала съм се с Линола Фетт. Продава се в аптеките. Паста в тубичка като лекарство. Много добре ми подейства. Струваше 10 лева.
До колкото си спомням това е лекарство.Преди време го бяха изписали на дъщеря ми за някакъв обрив.

# 11
  • Мнения: 5 622
През лятото и моята кожа е суха  ooooh!

Аз съм страхотен фен и имам огромно количество body butter. Само с такива се мажа. Масла и млека съм забравила отдавна.


Ето от тук са ми повечето- http://www.thebodyshop.com/bodyshop/   Heart Eyes

# 12
  • София
  • Мнения: 4 751
Имаше подобна тема преди няколко месеца, мисля че ru я беше пуснала. Може да й пишеш ЛС как си е решила проблема  Peace

Аз се оправих със Ексипиал (Excipial U Lipolotion- около 11 лв.), от аптеката се купува. Може да погледнеш и някои други марки медицинска козметика. Освен това, ако ползваш душ-гелове пробвай с душ-олио например. Моята беше толкова суха, че въобще ми бяха забранили да позлвам друго освен вода ама си е гадно.
Подходящи са и лосионите на Талодерма- Еудермол- те са различни номера- мисля, че 5 беше подходящ.

# 13
  • София
  • Мнения: 62 595
мазала съм се с Линола Фетт. Продава се в аптеките. Паста в тубичка като лекарство. Много добре ми подейства. Струваше 10 лева.
До колкото си спомням това е лекарство.Преди време го бяха изписали на дъщеря ми за някакъв обрив.

И аз имах, беше от слънцето, но и много суха и чувствителна кожа и дори ръбовете на някои дрехи ми дразнеха. Не съм имала някакви други кожни проблеми. Не агитирам за това лекарство, а само казвам, че то ме оправи.

# 14
  • Мнения: 1 447
мазала съм се с Линола Фетт. Продава се в аптеките. Паста в тубичка като лекарство. Много добре ми подейства. Струваше 10 лева.
До колкото си спомням това е лекарство.Преди време го бяха изписали на дъщеря ми за някакъв обрив.

И аз имах, беше от слънцето, но и много суха и чувствителна кожа и дори ръбовете на някои дрехи ми дразнеха. Не съм имала някакви други кожни проблеми. Не агитирам за това лекарство, а само казвам, че то ме оправи.
Просто се сетих,че съм го мазала под лекарско предписание и затова писах дали не е лекарство.

Общи условия

Активация на акаунт