..::..Медиите отразяват ССК 2008!..::..

  • 8 906
  • 195
  •   1
Отговори
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Тук моля да споделяте медии - вестници, е-издания, телевизии, които отразяват ССК събития или събития, косвено свързани със Седмицата на кърменето (и нас  Laughing).

Аз започвам, като ви казвам който хваща Евроком България да гледа утре към 10 duhi_puhi, която ще говори за ССК и кърменето в сутрешното предаване 4 плюс 1 Grinning

А предстоящи събития от ССК (но не пълна програма) има изнесени в сп. Кенгуру, сп. По-здрави и очакваме в сп. Моето дете  Grinning

# 1
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Направо допълвай и за петъка - гледайте Бу и представянето на клипчето в сутрешния блок на БТВ в петък Mr. Green
Пак тогава, в сутрешния блок на БНТ пък може да видите интервю с доц. Недкова и барабар Петко с мъжете - Асинка и мен - като анонс на пресконференцията за ССК.

# 2
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Днес около 2 - 2:30 по радио София ще приказваме за ССК в ефир Simple Smile

# 3
  • Мнения: 8 242
Довечера ще кача предаването  Peace
Не знам какво ще е качеството, защото е през касетка и после прехвърлано блабла.. ама ще се покажем ние  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 3 695
Довечера ще кача предаването  Peace
Не знам какво ще е качеството, защото е през касетка и после прехвърлано блабла.. ама ще се покажем ние  Mr. Green
Давай го, че колкото и да се зорих Евроком у нас не открих.  Sad

# 5
  • Мнения: 5 401
Направо допълвай и за петъка - гледайте Бу и представянето на клипчето в сутрешния блок на БТВ в петък Mr. Green
Пак тогава, в сутрешния блок на БНТ пък може да видите интервю с доц. Недкова и барабар Петко с мъжете - Асинка и мен - като анонс на пресконференцията за ССК.

Вие сте се наговорили да хванем дружно тендовагинит от дистанционното!  Grinning

Желая ви успех, момичета, ще бъдете блестящи както винаги!  Hug

# 6
  • Мнения: 4 406
тендо... какво си ли ще хванете?  Laughing Laughing
утре сутрин ще има скромна пресконференция в Русе, но незнам дали само печетни издания ще дойдат...може пък да изгрее слънце и в прованса, и да ни покажат по целодържавна телевизия  Grinning

# 7
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Хм, а някой да ме слуша по радио София случайно Grinning

# 8
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
На нас ни спретнаха информационно затъмнение тази сутрин, Еврокомът нямаше сигнал. Духи, надявам се да качиш предаването някъде.

# 9
  • Мнения: 1 427
Ако може тез прояви някой да запише....и да даде линкче после Embarassed
Че ние работещите ще изтървем, особено сутрин каквото излъчват... Rolling Eyes

# 10
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Аз само да кажа, че БНТ не ни щяха с Асето - големи ни били децата Mr. Green Така че ще участва едно майче с 5-месечно бебе, което ще разкаже какви са проблемите на кърмещите майки и какви са предимствата от кърменето.

# 11
  • София
  • Мнения: 4 381
От БТВ не анонсираха представянето на клипчето. Дали все пак ще го вместят в програмата и по кое време, да не изпуснем момента.

# 12
  • Мнения: 559
Няма ли да има нещо в "Часът на мама"?

# 13
  • София
  • Мнения: 4 381
Часът на мама ми се струва във ваканция. Скоро попаднах на старо предаване, явно ги повтарят.

# 14
  • Мнения: 497
duhi_puhi с Тони се представиха чудесно по Евроком  Peace
В колко ще е представянето на клипчето утре по бТВ?

Общи условия

Активация на акаунт