porodeni deca

  • 2 661
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
Здравейте, мамита. Малкият ми мъж е на 3 месеца и миналата седмица разбрах, че ще става батко като разликата им няма да има и 1 година. Малко се стреснах, не за друго, а за лудницата, която ме очаква. Сигурно има и други мамите в моето положение, ще се радвам ако ми пишат как се справят.

Последна редакция: чт, 31 юли 2008, 12:12 от Double with Cream

# 1
  • Мнения: 1 895
Привет, rrraia!
Тук повечето пишещи са с близнаци и тризнаци. Има майки, които имат едно детенце и после близнаци или първо близнаците и после трето детенце, или близнаци и после още една двойка близнаци Mr. Green Всички се справят добре, въпреки лудницата Laughing Ще се справиш и ти!

П.П. Моля, пиши на кирилица, такива са правилата Peace

# 2
  • Мнения: 183
Честито! Hug
Няма страшно. Ние като разбрахме, че ще имаме още две деца си глътнахме езиците от страх, но те се оказаха много спокойни бебета. Стигна се дотам, че се научихме да шием гоблени (включвам каката и ....таткото) докато ги чакаме да се събудят, за да ги дундурикаме Mr. Green.

# 3
  • Мнения: 13
супер че са кротки  моя е един но е биас за двама дано другото е кротанчо

# 4
  • Мнения: 1 895
Как е възможно 3 месечно бебе да е "бяс", то почти не мърда Laughing

# 5
  • Мнения: 13
как може да не мърда ???????? той не спира 

# 6
  • Мнения: 1 165
Как е възможно 3 месечно бебе да е "бяс", то почти не мърда Laughing

 Joy Ще се справиш, няма къде да ходиш. Ние как се справяме с две бебета едновременно, ами тези които имат две и после едно, или едно и после близнаци, както Креми казва...хммм...успех и лека бременност.  Grinning

# 7
  • Мнения: 1 895
как може да не мърда ???????? той не спира 

Какво не спира? Да маха с ръчички и крачета ли Mr. Green Все пак не става, не ходи и т.н.

# 8
  • Мнения: 884
Ще се справиш...Когато разбрах, че съм бременна, най-големият ми страх беше, да не са близнаци...Не бих се справила без чужда помощ-така си мислех, но помисли-няма майка , която да се е отказала от децата си, защото е "на ръба", и не издържа?! От това не се мре...Е, не бяха близнаци.Сега си мисля за породени пък newsm78.
 Преди време ходихме в селската ни къща, за да почистим  и да подготвим двора , защото искаме да заведем бебето там. За мен това си е приключение /ама аз съм си паника/-50км път , и половината къща в багажника само за един уйкенд, кучето , баткото, таткото, и моя милост...
 Вечерта отидохме да разпуснем в селската кръчма, където се запознах с една мама от София, която пише често тук, чиста случайност някаква.Това момиче беше пътувало само с колата си от София /селото е на 10 км от гр.Елена/, с двете си 11 месечни близначета, и с 3-4 годишния си син, а аз докато слушах бях така #Crazy. Малките разбойници се катереха по нея, "баткото" бягаше, падаше , ставаше...Тази мама, евала , беше толкова спокойна, че колкото и да ми разказваше, как през изминалата нощ тримцата се бяха редували да се събуждат един след друг, и тя накрая много се изнервила, не можех да си го представя:тя-изнервена.Тогава се засрамих от себе си. А това момиче не знае, как ми подейства-някаква сила и смелост ми вдъхна, ами при мен става въпрос за едно бебе, все пак.През следващкия уйкенд запалихме караваната, и взехме бебето с нас на риболов...Ако не я бях срещнала преди това , едва ли щях да се навия на това приключение... Вие,  мамите с близнаци, просто шапка ви свалям, че и време за благотворителност ви остава  bouquet.

# 9
# 10
  • Мнения: 4 490
Фил ме е изпреварила! Ела при нас, ще видиш, че всички се справяме и ще ти олекне.  Hug Хубава и спокойна бременност!  Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 1 165
Вечерта отидохме да разпуснем в селската кръчма, където се запознах с една мама от София, която пише често тук, чиста случайност някаква.Това момиче беше пътувало само с колата си от София /селото е на 10 км от гр.Елена/, с двете си 11 месечни близначета, и с 3-4 годишния си син, а аз докато слушах бях така #Crazy. Малките разбойници се катереха по нея, "баткото" бягаше, падаше , ставаше...Тази мама, евала , беше толкова спокойна, че колкото и да ми разказваше, как през изминалата нощ тримцата се бяха редували да се събуждат един след друг, и тя накрая много се изнервила, не можех да си го представя:тя-изнервена.Тогава се засрамих от себе си. А това момиче не знае, как ми подейства-някаква сила и смелост ми вдъхна, ами при мен става въпрос за едно бебе, все пак.

Това да не е нашата Нели?!  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 1 895
Вечерта отидохме да разпуснем в селската кръчма, където се запознах с една мама от София, която пише често тук, чиста случайност някаква.Това момиче беше пътувало само с колата си от София /селото е на 10 км от гр.Елена/, с двете си 11 месечни близначета, и с 3-4 годишния си син, а аз докато слушах бях така #Crazy. Малките разбойници се катереха по нея, "баткото" бягаше, падаше , ставаше...Тази мама, евала , беше толкова спокойна, че колкото и да ми разказваше, как през изминалата нощ тримцата се бяха редували да се събуждат един след друг, и тя накрая много се изнервила, не можех да си го представя:тя-изнервена.Тогава се засрамих от себе си. А това момиче не знае, как ми подейства-някаква сила и смелост ми вдъхна, ами при мен става въпрос за едно бебе, все пак.

Това да не е нашата Нели?!  Mr. Green

Няма кой друг да е Grinning Тя каза, че заминава на село в Еленския балкан до септември. А и всички знаем как смело си кара сама с децата навсякъде Grinning

# 13
  • Мнения: 541
Ейййй тази Нели страшна е, аз се тъкмо се чудех дали не е почнала работа и няма време за форума.

# 14
  • Мнения: 3 461
Моите са с абсолютно същата разлика, отглеждам ги като близнаци. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт