Защо ви е да сте анонимни в Интернет?

  • 1 833
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 335
За какво използвате анонимността си в мрежата.

И без това е условна.
Не е ли по-добре да се предоставя достъп само при задължителна актуална снимка, кратко описание на живота в профил, имотна декларация и биометрични данни в Базата.

Или напротив - анонимността трябва да бъде защитена?

# 1
# 2
  • Мнения: 97
Предлагам и пълна клинична картина ! А може би и психиатрична ?

# 3
  • Мнения: 78
Защото в това му е чара  Sunglasses

# 4
  • Мнения: 2 478
Предпочитам да съм анонимна.
Прекалено много неща споделям тук във форума и не би ми се искало 60000 потребители да знаят коя съм.
Не защото не мога да застана зад думите си,а защото не искам някой да се възползва от тях.
Ако сте ме разбрали,де!

# 5
  • Мнения: 34
Защо? Ами нали сме защитени от Закона за личните данни? Как така ще ти дам аз такава информация? Че кой стои там отсреща, знам ли аз? Мисля, че когато си анонимен по-добре показваш истинската си същност.

# 6
  • Мнения: 335
Предлагам и пълна клинична картина ! А може би и психиатрична ?

В базата с биометрични данни ще има снимка на ирисите на всеки потребител.
Това значи - да "четеш по очите".

ДНК-данните (индивидуалният геном) ще е вързан с отпратки с описания за клиничен и психо-профил.

# 7
  • Мнения: 377
Все още ли има хора дето вярват на това с анонимността в интернет.  Rolling Eyes
Знам, че при желание много хора могат да разберат коя съм и от къде съм. Нямам желание обаче да си вървя с 3-те имена, снимка и информация за родата до 9-то коляно.  Stop

# 8
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Не мога да гласувам.

Половината форум ме познава лично...както и поне още 200 ползващи интернет. ЕГН-то не ми знаят, но се поздравяваме по улиците, с някои си ходим на гости, но не ми знаят ПИН-а на кредитната, нито са ми виждали белега от секциото.

# 9
  • Мнения: 502
   Не се чувствам анонимна в интернет.Още повече в този форум.И честно да си кажа,аз съм от малкото,които гласуваха с втората опция.Защото ми е все едно.

# 10
  • София
  • Мнения: 38 419
BIG BROTHER IS WATCHING YOU!
Освен това, като си предоставим данните, кой знае кой ще ги хакне и за какво ще ги използва!
Аз съм регистрирана в сайтове за работа, където така или иначе си правиш СВ.
А в сайтовете на университетите май има и ЕГН, и лична карта.
Така че наистина, анонимността е доооста относителна.

# 11
  • Мнения: 97
Предлагам и пълна клинична картина ! А може би и психиатрична ?

В базата с биометрични данни ще има снимка на ирисите на всеки потребител.
Това значи - да "четеш по очите".

ДНК-данните (индивидуалният геном) ще е вързан с отпратки с описания за клиничен и психо-профил.




Прекрасно разбирам за какво става дума, но не е ли това чара на този вид комуникация? Виждаш различни мнения без да се интересуваш от персоната.Иначе става полицейщина - цък досието и охооооо   Sick

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Verba volant, scripta manent!
Не, по тая причина.

# 13
  • Мнения: 655

Знам, че при желание много хора могат да разберат коя съм и от къде съм. Нямам желание обаче да си вървя с 3-те имена, снимка и информация за родата до 9-то коляно.  Stop

 Peace

# 14
  • Мнения: 118
Който искам да ме познава ,ме познава.Няма значение в нета или извън него.

Общи условия

Активация на акаунт