На разходка с лодка

  • 14 923
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 517
Не става въпрос за филма. Пускам си питанката тук, защото верочтността за някаква информация е по-голяма, отколкото в ДиС.
Та: навремето, през 80-те мама и тати два пъти ни водиха на морска разходка. Варна - Зл. пясъжи и Варна - Балчик. Единия път беше с комета, втория не се сещам. Има ли сега подобни мероприятия, кой, къде, кога, колко и т.н. искам да знам.
Ровя вече няколко часа в нета, нищо конкретно не намерих. Само за някаква комета от Несебър, но беше статия във вестник, нищо конкретно.
Интересуват ме разходки по черноморието, най-много до някой близък град в Румъния или Турция, както и разходки по Дунава на територията на България.
ако някой ме насочи към кого да се обърна за повече инфо, ще съм му мнооого  Hug благодарна.

# 1
  • Мнения: 2 212
Виждала съм преди Приморско, разходка с лодка по Ропотамо, а иначе и корабчета от Стария Несебър до Слънчев бряг съм виждала и мисля, че ги има все още.

# 2
  • Мнения: 2 700
Наскоро търсих информация за Свищов и се оказа, че оттам се правят круизи по Дунав
http://portsvishtov.com/bg/linii.php

# 3
  • Мнения: 3 782
Ох, това ми е мечта. Ще следя темата, защото сега имам особена нужда от такава разходка. Сигурно ще е страшно красиво и романтично.
За разходката по Дунава гледах по Бтв, събота май беше. Но засега нямам път към Свищов,нещо към морето ако има,хем ще го съчетая с почивката,която дълго време чакам. Flutter

# 4
  • Мнения: 218
Цитат
Виждала съм преди Приморско, разходка с лодка по Ропотамо, а иначе и корабчета от Стария Несебър до Слънчев бряг съм виждала и мисля, че ги има все още.

има ги още...

за съжаление кометите не пътуват от доста време... чух че били рециклирали една и правили круизи Несебър - Истанбул, ама не съм виждал... имаше едно време разходка с корабче до остров Болшевик по комунистическо време, ама ... вече не...

бтв - Несебър - Сл. бряг - корабчета колкото искаш - 15 пари курса... ама препоръчвам обиколка на целия несебър, после целия Сл. бряг до Елените - красотааааааааа!!!

# 5
  • Варна
  • Мнения: 355

има ги още...

за съжаление кометите не пътуват от доста време... чух че били рециклирали една и правили круизи Несебър - Истанбул, ама не съм виждал... имаше едно време разходка с корабче до остров Болшевик по комунистическо време, ама ... вече не...

бтв - Несебър - Сл. бряг - корабчета колкото искаш - 15 пари курса... ама препоръчвам обиколка на целия несебър, после целия Сл. бряг до Елените - красотааааааааа!!!

Точно така. Мисля дори, че още има комета от Несебър до Истанбул, но я пускат рядко защото често времето е лошо и не е рентабилно.

Във Варна също правят такива екскурзийки, на Златните, на мен ми харесва - обиколка с корабче с включен пикник и анимация. А за децата е супер интересно пиратското парти - с бой между два кораба. Те родителите май повече се забавляват даже.

Мога да потърся координати на фирмите ако някой го интересуват конкретно такива мероприятия.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 513
Има разходки с корабче - Варна - Балчик - Варна.
Тръгват от Морска гара, не помня в кои дни и в кои часове. Трябва да отидеш там, има разлепени плакати с инфо за кораба и телефони за връзка, мисля.

# 7
  • Мнения: 95
кораб има и в Созопол...няма да забравя отвратителната свирка в 17.00 която съобщаваше,че тръгва..от кея,който е до военните кораби..и до колкото знам обикаля целия Созопол и с/у допълнително заплащане спираше на едно островче,ама кое беше вече забравих.. ooooh!

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Мда, изпреварили са ме - кораба Шипка извършва крайбрежни круизи Варна - Балчик - Несебър. Питай на Морска гара.

# 9
  • Мнения: 830
Делте тез италианци съвсем са ти размътили мозъка Mr. Green с гондола не щеш ли Laughing ще кажа две добри думи за теб Hug Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 2 100
кораб има и в Созопол...няма да забравя отвратителната свирка в 17.00 която съобщаваше,че тръгва..от кея,който е до военните кораби..и до колкото знам обикаля целия Созопол и с/у допълнително заплащане спираше на едно островче,ама кое беше вече забравих.. ooooh!
"Вълнобор " се казва,май и до Несебър вози.

# 11
  • out of space
  • Мнения: 8 569
По Ропотамо. По Велека (препоръчвам). От Силистар до Синеморец. От Китен до Созопол.

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 23 543
По Ропотамо. По Велека (препоръчвам). От Силистар до Синеморец. От Китен до Созопол.
Туй по Велека е лодка, не е корабче. И си вземи нещо за комари, миналата година изадоха гордия ми мъж, не щял да се пръска с бебешки спрей за комари hahaha

# 13
  • Мнения: 1 517
Делте тез италианци съвсем са ти размътили мозъка Mr. Green с гондола не щеш ли Laughing ще кажа две добри думи за теб Hug Heart Eyes

Къш, мари  Mr. Green

Джижи Биджи, дай координати.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 355
Ще се поразровя и малко по-късно ще ги пусна на лични, да не правя реклама.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт