Някой има ли такива ботушки???

  • 5 672
  • 98
  •   1
Отговори
http://sallyinnorfolk.com/wp-content/uploads/2007/02/WindowsLive … FB9/DSCF03061.jpg
Не можах да намеря снимка на ботушките, но са от същия материал...
В чужбина били луднали по тях...кажете мнения...смятам да си поръчам...

# 1
  • Мнения: 51
не спарва ли това нещо
иначе са симпатични

# 2
Абе мога да пусна и линка с описание и картинка...ама не знам дали е правилно???

# 3
  • Мнения: 7 474
Това са гумени джапанки Rolling Eyes,
не мога да си представя такива ботуши Thinking

# 4
# 5
  • София
  • Мнения: 418
Е това са си гумени ботуши. За деца са супер при дъжд. Оставям го да си джапа по локвите спокойно.

# 6
  • София
  • Мнения: 38 419
Дано наесен пуснат такива и тук, за децата.

# 7
  • Мнения: 2 229
Лично мнение, но такава грозотия ми е чудно как някой би я харесал. Shocked Айде ботушките са сладки и стават за малки деца, но тези джапанки от първия линк са отврат, а са някаква луда мода и ги има по всички магазини! ooooh!

# 8
  • София
  • Мнения: 4 746
Такива ботушки имаше в Бенетон преди време.

# 9
  • Мнения: 738
В Б-с има всякакви цветове и десени, по 30-40 лв са, много гадно стоят и са ултра неудобни.

# 10
  • Някъде там, ела и провери...
  • Мнения: 253
аз имам такива подобни, но рязани до глезена, нещо като бота такава височина, честно казано отначало си мислех, че са ужасни, но в последствие като се сдобих с тях останах изключително доволна  Wink

# 11
  • Мнения: 1 941
До колкото чувам тая зима такива ботушки ще се носят не само от децата, но и от майките им. С две думи, очаква се гумените ботуши да бъдат модния хит на сезона  Tired
Иначе обувките, за които говорите са популярните Крокс. Ако сте си ги купили от пазара за 5-6 лева много ясно, че няма да са удобни, понеже са менте. Оригиналният крокс е сигурно най-удобното нещо за носене. Но, вярно на външен вид галошките са покъртителни. Аз лично реших проблема като си взех от Хот спот леко по-женствен модел

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Кошничка не  се ли спарва крака ти изцяло затворен в гума?

# 13
  • Мнения: 1 941
Ами oригиналния Крокс не е гума.... май  newsm78. Мисля, че материята е някаква пяна - ето това http://en.wikipedia.org/wiki/Image:Eva_closeup.jpgИ още нещо, погледнете към краката  Joy

# 14
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Никога не съм била привърженик на гумени ботуши-,,това ще ти изпие краката,,(ужасно вредно) ,както казват старите хора....напомнят ми на каруцарите от ТКЗСто...по тоталитарно време...
Тези джапанки на Буш на краката ,определено не са от гума... Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт