momi4eta pomognete!!!!

  • 632
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 105
zakusnqva mi ve4e 11 dena hodih na genikolog i ustanovihme bremennost 4rez test no sak ne se vidq!!! v4era prokurvih i des produljava hodih na lekar pak , tq mi izpisa nosh-pa i utrogestan no posle na listovkata vidqh 4e moge da se pie prez ustata i moge da se slaga vaginalno  a lekarkata ne kaza kak da go vzemam! posuvetvaite me. drugoto koeto kazvat mi 4e ako do 4-5 dena ne se vidi ni6to na videozona 6te go vodqt izvunmatochna!!!! mnogo me e strah.... nqkoi izpadal li e v takava situaciq i kakvo be6e razvitieto? a ako e izvunmatochna kakvo sledva? blagodarq pradvaritelno Simple Smile)

# 1
  • Пирдоп
  • Мнения: 127
Моята бременност започна със съмнение за извън маточна, само че не беше на 11 дневно закъснение. Наложи се да обиколя 3 ехографа, докато поне малко изясним ситуацията дали е извънматочно или не. Оказа се, че съм направила хиперстимулация и първия гинеколог объркал хиперстимулираните ми яйчници с бременна тръба. Изчакахме за по сигурно 10 дни и тогава се видя, че плодния сак е там където трябва да е - в матката.
Относно утрогестана, когато аз прокървих ми го изписаха 3х1 през устата.
Знам как се чувстваш, напълно те разбирам, и до ден днешен се чудя как оцелях тези 10 дни, а в деня в който ми казаха, че имам извънматочна отслабнах с 2 кг. Това е пълен кошмар, а и човек сам се вкарва в такива филми, че не е истина направо.
Успех и дано всичко е наред.

# 2
  • Мнения: 105
blagodarq ti za otgovora Mary Ch. Simple Smile) 4e napravo sum na ruba na nervna kriza mnogo go iskam tova beb4e:)

Общи условия

Активация на акаунт