раници Gabol

  • 24 453
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 430
детето ще е ученик но в нашия град никаде не видях такива раници айде кажета сайтове сда си поръчам от там и благодаря предварително за отговорите

# 1
  • Мнения: 154
http://papagal.net/index.php?main_page=index&cPath=13_104

Ето, от тук може: http://papagal.net/index.php?main_page=index&cPath=13_104
 Не съм пазарувала от този сайт,но тук има артикули на Gabol.

# 2
# 3
  • Там някъде......
  • Мнения: 197
eto ima saita gabol.bg  i nie kupixme takawa ranica za tazi godin sra6no ydobna e

# 4
# 5
  • София
  • Мнения: 504
Не мога да помогна със сайтове,но само да вметна-имала съм две.Страшни-удобни и здрави.И винаги страхотни разцветки с пълна колекция тетрадки,несесери и т.н за да си пасват идеално Heart Eyes

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 838
Аз взех на детето такава от Метро. Иначе ги има и в по-големите книжарници

# 7
  • Там някъде......
  • Мнения: 197
gabol.com

# 8
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Раницата ГАБОЛ на щерката не издържа и 1м.
Бягайте далеч от раниците на тази фирма.

# 9
  • София
  • Мнения: 11 657
Миналата година купих на сина ми такава раница.Наложи се тази година да купуваме нова.Долната част беше протрита и прозираше.В един момент щеше да се скъса.
Иначе много ми харесват като разцветки.

# 10
Раницата ГАБОЛ на щерката не издържа и 1м.
Бягайте далеч от раниците на тази фирма.

явно не е била на GABOL аз на дъщеря ми взех такава и издържа доста вече 2 години я носи

# 11
  • София
  • Мнения: 11 657
Раницата ГАБОЛ на щерката не издържа и 1м.
Бягайте далеч от раниците на тази фирма.

явно не е била на GABOL аз на дъщеря ми взех такава и издържа доста вече 2 години я носи

E защо реши,че не е на Габол?Само защото вашата е издържала...!?!

# 12
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Миналата година купих на сина ми такава раница.Наложи се тази година да купуваме нова.Долната част беше протрита и прозираше.В един момент щеше да се скъса.

същото се случи и с раницата на моята щерка. На 15.09 тръгна на школо, на 13.10. долнището й се отпра, защото едното гумено краче се скъса.
А  vilisava ако желаеш, мога да ти я подаря раничката. Тъкмо ще си имате 2 Габол-ки, щом толкоз ги харесваш. Искаш ли, а? Twisted Evil

# 13
  • Мнения: 169
Аз съм супер доволна от малките ранички на габол Peace

# 14
ето и едно мнение от ученик..аз съм момиче на 14 години тази учебна година съм в ново училище ако зависеше от мен нямаше да нося раница на 2 раменна..но но скоро разбрах че имам проблеми с гръбначният стълб и трябва да носа точно такава..разгледах каталози и само в този на габол си харесах нещо ( за мен това не е нещо нова от 1 клас използвам тези раници имам общо 5 такива и съм много доволна..да забележа че са подменяни по мое желание и всички са си здрави) там има специален отдел за тинейджъри и има страхотни неща..ако някой се чуди на коя марка да се спре.. предлагам габол  Wink Wink Wink

Общи условия

Активация на акаунт