къде мога да се оплача

  • 1 607
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
   ЗДРАВЕЙТЕ,
МОЖЕ ЛИ ДА МИ КАЖЕТЕ,КЪДЕ МОГА ДА СЕ ОПЛАЧА ОТ ДОКТОРА,КОЙТО СЛЕДИ БРЕМЕННОСТТА МИ?
ПРЕДИ 2 СЕДМИЦИ ГО ПОМОЛИХ ДА МЕ ПРЕГЛЕДА,ЗАЩОТО ИМАХ НЯКАКВО ТЕЧЕНИЕ.А ТОЙ КАЗА,ЧЕ ЗНАЕЛ,КАКВО Е И МИ ИЗПИСА НЯКАКЪВ ВАГИНАЛЕН КРЕМ ЗА ГЪБИЧКИ-НЕ МУ ПОМНЯ ИМЕТО.ПОСЛЕ МИ ОБЯСНИ,ЧЕ ДРУГАТА СЕДМИЦА И БЕЗ ТОВА ТРЯБВАЛО ДА МИ ВЗИМА ВЛАГАЛИЩЕН СЕКРЕТ,НЯМАЛО НУЖДА 2 ПЪТИ.ТАКА ЧЕ ДА МИНА ДРУГАТА СЕДМИЦА.
  КОГАТО МУ СЕ ОБАДИХ ДА СИ ЗАПИША ЧАС В СРЯДА,МЕ ПОПИТА НЕ СЪМ ЛИ ЗНАЕЛА,ЧЕ ВТОРНИК ПРИЕМАЛ БРЕМЕННИ И КАЗА,ЧЕ ИЗЛИЗА ОТПУСК И ДА СЕ ОБАДЯ В МЕДИЦИНСКИЯ ЦЕНТЪР ДА СИ ЗАПИША ЧАС ПРИ ДРУГ.
 Е, ОБАДИХ СЕ - НЯМАЛО В МОМЕНТА ГИНЕКОЛОГ,ДА ЗВЪННА ДРУГАТА СЕДМИЦА. А ДОКТОРА БИЛ ОТПУСК ДО СЕПТЕМВРИ.
 В 36 Г.С. СЪМ ,А НЯМА КОИ ДА МЕ НАБЛЮДАВА.ДА АКУШЕРКАТА Е ТАМ, НО ТЯ САМО МИ СЛУША ТОНОВЕТЕ
  МОЛЯ ВИ, КАЖЕТЕ КЪДЕ МОГА ДА СЕ ОПЛАЧА

ТОВА Е ПОСЛЕДНИЯ СЛУЧАЙ ИМА И ДРУГИ ПРОВИНЕНИЯ.А

# 1
  • Мнения: X
здравей, а къде се намира този доктор или по точно кабинет. почни да ходиш в някоя болница родилин дом .успех

# 2
  • Мнения: 9 814
Не знам къде може да се оплачеш, но най-добре смени доктора спешно.

# 3
  • Мнения: 3 157
Извинявай за въпроса,но на колко си години?И за лекар в някаква частна болница ли става дума или за преглед в поликлиниката по НЗОК?И какво очакваш да се се случи след оплакването ти?
Съвет-като не си доволна и въпросния има толкова провинения просто го смени

# 4
  • Мнения: 872
Ако въпросният лекар работи със здравната каса,оплачи се там.Можеш и в Районния център по здравеопазване да се оплачеш

# 5
  • Мнения: 1 796
julenzi, не вярвам да има полза от оплакване, просто се ориентирай към лекари в болницата, където ти предстои да раждаш.

# 6
  • Мнения: 58
1.Морално-етични проблеми на взаимоотношенията лекар-пациент – към Българския лекарски съюз и към регионалните комисии по лекарска етика, София 1505, бул. “Евлоги Георгиев” № 108, тел.: 02/ 946 32 63, за София: тел.: 02/ 944 63 41 - Столична комисия към БЛС по лекарска етика;
2.Сигнали, жалби и въпроси на гражданите (в писмен вид) - към районните здравноосигурителни каси (линк “Бързи връзки” на електронната страница на НЗОК предоставя координатите);
Може да ти свърши работа.

# 7
  • София
  • Мнения: 23 079
А защо да не се оплаче?
Оплаквания и сигнали за нарушения от страна на докторите се правят в НЗОК! Не смятам, че трябва да се мълчи... Ще ти обърнат внимание от там, сигурна съм!  Потърси в google номера на НЗОК по местоживеене и попитай по телефона къде и как да направиш оплакването... Стига сме си мълчали и сме търпели наглото отношение от страна на докторите (разбира се, не на всички)!

# 8
  • Мнения: 11
ДО КОЛКОТО ЗНАМ, ЗА ДА ГО СМЕНЯ ИМА НЯКАКЪВ СРОК - ОКОЛО МЕСЕЦ, В КОЙТО СЕ ПРЕХВЪРЛЯ ДОКУМЕНТАЦИЯТА, А АЗ ЩЕ РАЖДАМ, КРАЯ НА АВГУСТ. ОСВЕН ТОВА ВЕЧЕ ТРЯБВА ДА ХОДЯ ВСЯКА СЕДМИЦА НЯ ПРЕГЛЕД.
НЕ Е ЧАСТНА КЛИНИКА. СТАВА ДУМА ЗА МЕДИЦИНСКИ ЦЕНТЪР МЛАДОСТ - КЪМ ЗДРАВНАТА КАСА Е.
 ЗНАМ, ЧЕ НИЩО НЯМА ДА СТАНЕ,АМА ИСКАМ ДА ГО САНКЦИОНИРАТ. #2gunfire #Cussing out #2gunfire
АЗ ПОЧНАХ ДА ХОДЯ И ПРИ ДР.КОВАЧЕВА В ШЕЙНОВО,НО ТРЯБВА ЛИ ДА СИ ПЛАЩАМ ИЗСЛЕДВАНИЯТА КАТО СЕ ОСИГУРЯВАМ ?

# 9
  • Мнения: 11
 НА 23 СЪМ , НО ТОВА,КАКВО ОБЩО ИМА Thinking

# 10
  • Мнения: 616
аз също смятам, че трябва да се оплачеш!!! при такива случаи всеки си мълчи за това сме на това положение в Бг въобще Rolling Eyes имаш права търси си ги! Дори и нищо да не стане дори и да не го санкционират, поне даваш гласност на случая си ако всички правим така в един момент ще почнат нещата да си идват на място.

желая ти успех и леко раждане   bouquet

# 11
  • Разград
  • Мнения: 2 102
По-добре си намери друг лекар, за да може да ти следи бременността.
А след това се ориентирай към Здравната каса и подай оплакване.
Леко раждане!

# 12
  • Мнения: 1 336
Ами оплачи се щом искаш - казали са ти къде ......
На твое място бих си избрала лекар при когото ще раждам и тръгвам при него всяка седмица на платени прегледи.

# 13
  • София
  • Мнения: 2 296
Еми,ето насочило се е момичето към доктор Ковачева.Аз лично за Ковачева мого само хубави неща да споделя.
Тя ме изражда,да е жива и здрава жената,поне е супер специалист и професионалист.

Безпроблемна бременност от тук нататък и леко раждане ти пожелавам.  bouquet

П.П.Не съм била на консултации при Ковачева и не знам дали се плащат изследванията.

# 14
  • Мнения: 4 753
А поне върна ли ти картона??? И непременно се оплачи, не че ще има значение, но да си по-спокойна, че си направила каквото е могло... Успех и леко раждане...   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт