Класическата музика помага на новороденото

  • 3 295
  • 45
  •   1
Отговори
Добре известно е, че по време на бременността съветват жените да слушат класическа музика. Тя влияе изключително благоприятно на развитието на плода и на с … а бъдещите майки.
Моля да бъда извинена за погрешния линк .

Последна редакция: сб, 02 авг 2008, 19:18 от miro207

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Да и аз съм чувала , но не я харесвам ,така че съм я заменила с ретро , балади и евъргрийни  Peace

# 2
Да и аз съм чувала , но не я харесвам ,така че съм я заменила с ретро , балади и евъргрийни  Peace

Страхотно въздействие има. Особено определени произведения, като например на Моцарт.

# 3
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
ох, аз се чудя защо моята е такъв дивак, а то значи било от слушането далеч не на класическа музика Wink
сериозно, вярвате ли в това? Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 4 784
Нищо ново под слънцето.
Линк-а ми иска парола.

# 5
  • Мнения: 4 629
На мен ми е приятно да слушам класическа музика и синът ми също. Като бебе също много обичаше

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И аз съм чувала за това

# 7
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Добре известно е, че по време на бременността съветват жените да слушат класическа музика. Тя влияе изключително благоприятно на развитието на плода и на с … а бъдещите майки.
Peace

# 8
  • Мнения: 9 973
чувала съм за това
слушаме балади и тати го учи на кючеци Laughing

# 9
  • Мнения: 3 743
Пускала съм Моцарт на малката, докато бях бременна.
За сега обаче, единствените шумове, които я успокояват са т.нар. бели шумове. Особено тези от коли и автомобили, а пък ако са в комбинация и с количка по дупките на Варненските улици, най-често заспива блажено Crazy

# 10
  • Мнения: 9 894
линкът не бачка. Ето така е http://luxuriaeuropae.com/
Всеки знае, че класиката действа изключително добре на новородените, но как точно, обикновено се пропуска да се обясни Simple Smile

# 11
  • Мнения: 387
Моцарт,Вивалди ............ Peace

# 12
  • Мнения: 396
Ние слушаме и класическа, защото как обича да танцува балет, но и всякаква друга.
Много добре понася народна музика особено когато двете/с дъщеря ми пеем/ - не мърда изобщо и като свършим се бунтува!

# 13
  • Мнения: 2 197
ох, аз се чудя защо моята е такъв дивак, а то значи било от слушането далеч не на класическа музика Wink
Да бе, явно Рамщайн са виновни за поведението и на моето диване. Пфу, знаех си аз, че повече Пърпъл трябваше да пускам...

# 14
  • Мнения: 3 638
И ние слушахме класика - Пърпъл, Лед Цепелин, Блек Сабат, че и Рамщайн  Mr. Green Майтапът настрана, бях го чувала това за клисаката и съм слушала през бременността, мъжът ми пък беше чел някъде, че регето действало добре та слушахме и реге, а после им го пускаше и като се родиха. Аз си падам много и по Депеш Мод... Трябва да кажа, че въпреки тази смесица от жанрове са доста кротки  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт