Ненормална менструация

  • 1 720
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 757
Четох менструалните теми тук, но въпреки всичко реших да попитам, защото бях на лекар, който дори не благоволи да ме прегледа след като чу оплакванията ми каза, че всичко е нормално, и се дължало на невъзстановен хормонален баланс след спиране на кърменето. Искам да знам дали е възможно наистина да няма проблем при следното положение. Менструацията ми идва редовно, само че: 1. Започва да идва много бавно няколко дни преди датата, и на датата или около нея вече си идва нормално силно.       2. Продължава около 3 дни, след което спира съвсем и след 2 дни започва отново изведнъж и така откарва около 1 ден. Преди никога не ми се е случвало подобно нещо, освен когато имах раничка на шийката и пак така ми идваше доста време. Менструацията ми идва в този вид от 9 месеца, а съм спряла да кърмя преди 7. Възможно ли е да е хормонален проблемът в резултат на стрес покрай бебетата да не може да ми се урегулират хормоните, или да потърся специалист?

# 1
  • Мнения: 324
Едва ли имате хормонален проблем. Нормално менструацията може да продължи 7-10 дни, така че в това отношение при вас няма отклонение от нормата. След раждане менструацията понякога се променя в резултат на прекараната бременност.

Общи условия

Активация на акаунт