слъзен канал д-р Кемилев

  • 4 096
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
Знае ли някой как да се свържа  с доктор Кемилев от Александровска болница.Детето ми е на 2 месеца и няколко дни и има запушени слъзни канали поне така ми казаха тъй като от раждането очите му секретират.Опитали сме какви ли не капки и масажи и гелове по предписание на офтамолог но уви резултат няма.Страх ме е да не ъе възпалят повече.Офтамоложката каза че ако не мине се прави сондиране след 6 месец.Изчетох няколко теми по въпроса но не успях да открия номера му а в темите пише че това се прави възможно най-рано и не се губи време и че най-добрия в тази област е той.Не знам вече на какво да вярвам.Не съм от София и ми е трудно да го търся в болницата.Ако някой знае как да се свържа с него или е имал подобен проблем моля да помогне...

# 1
  • Мнения: 6
Здравейте, и аз спешно търся координатите на д-р Кемилев. Прочетох, че приема във втора хирургия всеки четвъртък след 16h, но не знам дали е актуална тази информация. Моля, ако знае някой, да ми каже. Синът ми е на 10 месеца и от близо 2-3 седмици очите му се зачервяват силно, казаха, че е алергия, но какви ли не капки пробвахме, нищо не помага. Много доволни мами ми препоръчаха д-р Кемилев, но не мога да му открия координатите.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 809
И аз се присъединявам към групата на търсещите. Още от раждането очичките сълзат и са с гурели, какви ли не капки пробвахме, масажи и какво ли още не и нищо не помага. И на нас офталмолжката ни каза, ме след 6-я месец се прави сондирането, но и аз прочетох, че колкото по-рано, толкова по-добре. Ако някои знае нещо за д-р Кемилев нека сподели.

# 3
  • София
  • Мнения: 259
За Кемилев за съжаление не мога да ви помогна,не му открих координатите преди време, когато ми трябваше офталмолог. Но като резервен вариант ви препоръчвам др. Димитрова от детския очен кабинет в Токуда. Там сондираха канала на дъщеря ми и съм много доволна и от лекарката (тя всъщност идва от Александровска) и от болницата, нещата се случиха бързо и без излишен стрес и условията и отношението бяха много добри. Всичко мина по здравна каса.
Успех!

# 4
  • Мнения: 11
Момичета,доктор Кемилев е в отпуска до 1 септ. Скоро ще имам координатите му,ще ви пиша и също приемал на часно вяска сряда след 3 и половина в Александровска но в друг кабинет.

Последна редакция: сб, 23 авг 2008, 23:05 от kremenna

# 5
  • Мнения: 11
92301 регистратурата на александровска болница и искате да ви свържат с  детски очен кабинет и след което търсите д-р Кемилев

# 6
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 767
 аз случайно попаднах на д-р кемилев ,водих дъщеря ми на спешен преглед. и той ми даде GSM - а си ,но не съм сигурна че имам право да го дам в публичното пространство, а иначе детска очна клиника е в ремонт и приемът се извършва в един кабинет в поликлиниката  на Медицинска академия.

# 7
  • СОФИЯ
  • Мнения: 186
И моята дъщеря е със стеснено слъзно каналче - постоянно тече! И аз бих искала да я заведа при този доктор щом го препоръчвате толкова! вече се сдобих  ис направление !
Дали се е върнал от отпуска вече ?

Общи условия

Активация на акаунт