Вода

  • 1 456
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 89
Момичета, нормално ли да не пие въобще вода дъщеря ми? Просто я отказва.

# 1
  • Мнения: 27 524
Да, ако я приема с други консумативи - сок, мляко, супи, чайчета....  Peace

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Абсолютно е възможно,  както Блонди е казала, ако си набавя необходимото количество от други източници. Просто не спирай да предлагаш от време на време, когато изпита нужда ще пропие. 

# 3
  • Мнения: 1 006
Синът ми до годинката не искаше да пие нито вода,нито сокове и чайове.Единственото,което пиеше беше АМ.Педиатърката ми беше казала да не се притесниявам.Сега не мога смогна да купувам сокове и чайове.

# 4
Синът ми е на 11 мес. и пие вода съвсем отскоро - откакто стана топло. Преди това не пиеше и сокове. Не го насилвай. Аз съм на мнение че организма сам си показва кога от какво има нужда. Grinning Simple Smile

# 5
  • BG
  • Мнения: 1 900
Нормално си е според мен,ако приема достатъчно други течности и мляко.

# 6
  • Мнения: 286
Напълно нормално е, както вече са ти казали и преди мен. Предлагай, все ще пропие някога. Александра като бебе не щеше и да помирише шишето с вода, започна да я пие чак като настанаха жегите, но като почнах да давам сок, пак я отказа, но пък сок пие в огромни количества.

# 7
  • Мнения: 583
Дъщеря ми все още не пие вода, но не се тревожа.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Съгласна съм с майките. Ако пие други течности не е много притеснително.

# 9
  • Мнения: 10 983
Нормално е. Дъщеря ми пропи вода чак на 1, 2 г., когато започнаха летните жеги.

# 10
  • Мнения: 46 438
Да.

Явно си набавя течности от друго място.

Моето дете пропи на 1г. и 3-4м., до тогава единствената течност, която влизаше в устата й беше мляко.

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
дъщеря ми пропи вода след годинката

# 12
  • Мнения: 2 746
Дъщеря ми пропи вода около 8-мия месец.

# 13
  • Мнения: 417
дъщеря ми пропи вода след годинката

И ние така!

Пиеше сокове,АМ,но за вода не искаше и да чуе.Сега вече е почти на две години и пие вода като за световно чак се чудя как не се  пръска,но явно си наваксва от първата безводна година. Simple Smile

# 14
  • Мнения: 4 335
И синьт ми не иска вода,вьпреки,4е в тези жеги 4есто му предлагам Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт