Проблем с обувките

  • 1 552
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 256
Не знам вие как намирате обувки за децата си ама аз тия два дни се озорих.Никъде няма обувки различна закопчалка от тези с лепващите се.Обиколих целия град и няма и няма нещо различно.Тези ги залепиш пет пъти спират да се залепят  е  всяка седмица ли  трябва да купувам обувки и накрая се примирих и пак такива взех. smile3515 Вече имаме 8 чифта (само летни)Ако намеря някоя която ми хареса то или няма номер или крачето и много пухкаво и я стискат.Вчера даже купих едни  и като и ги свалих видях че са я стискали и ходих и ги върнах кво да правя.Вие как се справяте с този проблем?

# 1
  • София
  • Мнения: 43 903
Смени фирмата по-добре.

Не пишеш от къде си, аз съм купувала и с връзки....егати мъката...само веднъж направих тази грешка.
Другите все с лепки са били....не съм имала никога проблем, детето си ги носи по цял сезон без да има грижи...

# 2
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
За мен обувките с лепки са  най-удобни, както за детето така и за мен лесно се обуват и свалят /сама си ги сваля много добре/. Имаме и такива със старите закопчалки с тока, но определено не са и удобни колкото тези с лепките, а за зимата циповете са най-добри. Освен да ти пожелая успех в търсенето на по-добрите обувки  Hug

# 3
  • Мнения: 9 973
от къде си?Няма ли с цип?...всъщност всички летни модели са с лепки..и аз купих нови заради лепките

# 4
  • Мнения: 4 564
на мен не ми се е случвало да спрат да ми работят лепките
особено на колев и колев ми издържат по цял сезон

# 5
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
на мен не ми се е случвало да спрат да ми работят лепките
особено на колев и колев ми издържат по цял сезон

 

Да съгласна съм.Ние в момента сме на" Колев и Колев" с лепки и нямаме проблеми.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 773
С лепките са най-удобни. Никога не са ми спирали да лепнат. В момента сме със сандали на Примиджи. Страхотни са. На каква фирма обувки купувате?

# 7
  • Мнения: 2 197
Аз лично нямам проблеми. Купувам български и китайски обувки до 15 лева и досега нито на едни не са им се разлепили лепките. Сега дъщеря ми има три чифта сандали, всеки ден сандалът задължително се пере и все още си се лепят, а има още два месеца, в които да ги носи. При нея лепките са задължително, защото крачето и е мъничко и тясно и ако няма лепки другите обувки и падат. Аз с есенните имам проблем - намирам само с връзки, а тя не издържа дълго преди да се наведе да ги развърже. Все пак пролетта си намерих с лепки и бях доволна в дните, в които носеше тях. Другите бяха с връзки.

# 8
  • Мнения: 4 111
И аз съм на мнение, че трябва да смените фирмата. Обувките на сина ми са с лепки и ги сменяме само, когато са му вече малки, никакви други проблеми, но не са от най-евтините. Като се замисли човек, по-евтино излиза да купиш скъпи обувки веднъж, отколкото 8 чифта за едно лято...

# 9
  • Мнения: 1 517
а защо не смениш лепките?
на мен обущарят ми взе 1 лв и ги смени и двете за един ден, определено излиза по-евтино от нови обувки

# 10
  • Мнения: 9 814
на мен не ми се е случвало да спрат да ми работят лепките
особено на колев и колев ми издържат по цял сезон

 

Да съгласна съм.Ние в момента сме на" Колев и Колев" с лепки и нямаме проблеми.

От 2005 г., когато й купих първите обувки та до сега не съм изневерила на Колев и Колев.
На мен пък не са ми изневерили лепките.
Явно зависи от марката.

# 11
  • Мнения: 256
Аз съм от Смолян никога не съм гледала каква марка са купувам това което ми хареса но всички обувки са с лепки и всички се отлепят и хи падат когато ходи може би все взимам някой фалшиви а уш магазина от които купувам го хвалят че има хубава стока явно и магазина ще сменя и ще потърся тази марка която ми препоръчвате.

# 12
  • Мнения: 1 674
Вече трети месец дъщеря ми носи сандалки с лепки.Не съм имала никакви проблеми.Всеки ден след разходка и ги изпирам.Явно има значение производителят,щом казваш,че след известно време лепките вече не лепят.За обувки с връзки не искам и да си помислям.За затворена обувка предпочитам тези с цип./ортопедична/

# 13
  • Мнения: 4 290
С лепките проблем нямаме, но не знам защо, пръстите на синът ми винаги изскачат навън. Това лято смени три чифта сандали на различни фирми и все така. Накрая му купих чехли и проблема се реши.  Rolling Eyes

Последна редакция: сб, 02 авг 2008, 22:52 от Клото

# 14
  • Мнения: 96
И на мен не ми се е случвало лепките да се прецакат...

Общи условия

Активация на акаунт