колко може да издържи кърма навън?

  • 736
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 028
момичета,

имам следното бързо въпросче: колко може да издържи прясно изцедена кърма навън при тези температури, за днес вечерта става въпрос, за 2-3 часа може ли да се вкисне, ще я съхранявам в термобокс?

ако помоля да сложим термобокса с кърмата в хладилник (ако от заведението се съгласят) не знам дали пък няма много да се охлади?

ще бъда благодарна от сърце за всеки отговор Hug

# 1
  • Германия
  • Мнения: 8 095
4 до 6 часа при 25` аз бих изцедила, леко охладила, и като дойде време за ползване - вадя от термобокса и оставям да стигне околната Т

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Няма проблем, ще издържи  Peace Не е необходимо да слагаш термобокса в хладилник и после да се чудиш как да затоплиш кърмата. Аз докато се изцеждах е имало случаи да съхранявам кърма и до 6 часа навън. Заповядай нещо интересно по въпроса ти.

# 3
  • Мнения: 4 406
аз изцеждам кърмата и я охлаждам. като стане време за хранене, моля бармана в първото близко заведение да ми услужи с халба гореща вода и така затоплям шишето  Laughing
почти винаги ми предлагат да стоплят млякото в микровълнова и получават нова за тях информация, че кърмата не се подлага на такава обработка. и винаги това им е интересно Laughing

# 4
  • Мнения: 2 028
благодаря ви момичета  Hug  от сърце

# 5
  • Мнения: 94
А някой знае ли колко може да се съхранява в термобокс, след като е стояла 10-12 часа в хладилник?

Общи условия

Активация на акаунт