Татковци, я кажете ревнувате ли и защо?!

  • 8 061
  • 93
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 142
Това е, което искам да питам ревнувате ли, ревнуват ли ви половинките ви?
Имам конкретна ситуация, но ще я споделя малко по натам в темата, но искам да чуя някое и друго мнение.
Хайде, вие сте! Peace

# 1
  • Мнения: 523
Да, ревнив е . И аз може да споделя конкретна ситуация , но нека ти да си първа , защото си автор на темата .

# 2
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
да.
това е част от играта.
на ли знаеш че липса на ревност не се прощава.

# 3
  • Мнения: 1 731
Снощи разбрах ,че ме ревнува. newsm78 Досега не съм го знаела.Направо ме шашардиса . #Crazy

# 4
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Снощи разбрах ,че ме ревнува. newsm78 Досега не съм го знаела.Направо ме шашардиса . #Crazy

 Joy

# 5
  • Мнения: 1 731
 Whistling ама не разбрах защо? newsm78

# 6
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
на ли знаеш че липса на ревност не се прощава.

О, по-добре липса на ревност, отколкото патологична ревност. Радвам се, че при нас няма ревност. На една колежка мъжът й е направо за психиатрична клиника в това отношение - на такива неща сме се нагледали в офиса, че има защо да се радвам, че мен не ме ревнуват. На друга пък мъжът й я проверяваше по едно време колко често си сменяла долното бельо.  #Crazy  ooooh! Това ревността е откачено нещо - за мен означава, че човек се подценява и на всичко отгоре по този начин ограничава партньора си.

# 7
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
на ли знаеш че липса на ревност не се прощава.

О, по-добре липса на ревност, отколкото патологична ревност. Радвам се, че при нас няма ревност. На една колежка мъжът й е направо за психиатрична клиника в това отношение - на такива неща сме се нагледали в офиса, че има защо да се радвам, че мен не ме ревнуват. На друга пък мъжът й я проверяваше по едно време колко често си сменяла долното бельо.  #Crazy  ooooh! Това ревността е откачено нещо - за мен означава, че човек се подценява и на всичко отгоре по този начин ограничава партньора си.

не говоря за патологични случаи ...

# 8
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Но пък и непатологичните случаи са глупави - има по-приятни неща, с които да се занимава човек, вместо да хаби енергия да се чуди, да прави догадки и така постепенно да руши доверието си в другия. А ревност колкото да не е без хич - не знам какво ще да е това.

# 9
  • Мнения: 2 448
Една жена трудно прощава прекалената ревност, но липсата на такава никога.

Аз съм точно такава жена.

# 10
  • Мнения: 1 731
Аз въобще не искам да ме ревнува.Даже ей тъй за привкус не ща.Достатъчна ми е любовта му.За какво ми е тази ревност? newsm78

# 11
  • Мнения: 2 448
Аз въобще не искам да ме ревнува.Даже ей тъй за привкус не ща.Достатъчна ми е любовта му.За какво ми е тази ревност? newsm78

Аз пък не искам любимия да ми каже "мила, много те обичам, толкова много, че ми е все едно с кого си го слагаш, ако това те кара да се чувстваш добре".  Wink

Айде сега пак си отговорете дали ви е приятно или неприятно да ви ревнуват.

Няма по готино от това мъж , когото желаеш да иска да си единствена за него и да ти го показва.

# 12
  • Мнения: 117
Ако под малко ревнуване означава от време на време да ми подхвърля разни забележчици или в ситуация да показва, че виждатели  съм негова собственост - НЕ - не искам да ме ревнува. А какво остава за изблици на ревност в които аз да се оправдавам като ученичка.

# 13
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Ако под малко ревнуване означава от време на време да ми подхвърля разни забележчици или в ситуация да показва, че виждатели  съм негова собственост - НЕ - не искам да ме ревнува. А какво остава за изблици на ревност в които аз да се оправдавам като ученичка.

 Peace

# 14
  • Мнения: 2 155
Татковците, що не отговаряте? newsm78 Въпросът е към вас.

Общи условия

Активация на акаунт