Разочарована съм от сладкарница Романс!

  • 6 830
  • 15
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 497
Отиваме с малкия да избираме торта за рождения му ден, долу в цеха, където правят тортите. Дава ни една жена каталога, малкия си избира един мотор, тортата излезе 43 лева, давам аз 60 (нямам дребни), жената ме пита имате ли точно , аз казвам -не.Следва физиономия от нейна страна и от там нататък започва едно дълго чакане отвън.Заваля дъжд, аз съм с малкия на дъжда, вратата леко открехната, никой не ме обръща внимание.По едно време гледам аз, че жената на, която платих прави нещо с ръцете вътре и си викам - най- после, събира пари да ми върне ресто (беше рано сутринта и аз предполагам, че още няма оборот и се опитва да ми върне от собствените си пари) , обаче това ровене продължава безумно дълго, надзъртам аз и гледам тя прави торта Shocked.А аз и сина ми да дъжда чакаме ресто.Казвам и- някой ще ми върне ли рестото и тя казва на един мъж до нея, който бездейства- върни и Shocked.Подадоха ми 17-те лева все едно съм просекия и треснаха вратата. Вероятно очакваха да им оставя рестото, като бакшиш Thinking. След два дни пратих мъжа ми да иде да я вземе, че не исках да стъпвам повече там. Казали му че няма мотор, да си избере между Батман и Формула едно, само такива има Shocked и да почака те ей сега ще му сложат картинката.А на мен ми показаха един каталог с поне 50 картинки.Не вярвам да са свършили всичките за 2 дни. Страшно съм разочарована, не проумявам как може да съществува въобще такова отвратително обслужване ooooh!. Споделих с една приятелка, която каза, че веднъж и тя чакала отвън половин час да и подадат готовата торта.

# 1
  • Мнения: 9 814
Може.
А защо ходиш в цеха, а не в сладкарницата?
И как избираш торта и даваш пари без да са ти дали поне касова бележка?

# 2
  • Мнения: 4 668
Според мен много са западнали .
Скоро отидохме с мъжа ми на кафе и нещо сладко ... ужас  ooooh!
Начумерени , некадърни сервитъорки , чакане , при положение , че имаше общо 5 клиента и ... стари торти , отвратителни  Sick
Никога не съм ги харесвала особено , но този път ме изуми селското им поведение .
За застоялите торти няма и да коментирам ... Confused


А защо ходиш в цеха, а не в сладкарницата?


Те са на едно място !

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 497
Може.
А защо ходиш в цеха, а не в сладкарницата?
И как избираш торта и даваш пари без да са ти дали поне касова бележка?
Цеха е на партера на сладкарницата.Там е каталога, поръчвала съм и друг път торти там, и винаги в цеха.Сигурно и горе в сладкарницата приемат поръчки.
Това за касовата бележка не знам какво общо има, но ми си струва, че абсолютно навсякъде първо даваш парите след, което ти дават касовата бележка и рестото Thinking

# 4
  • Мнения: 549
значи си разочарована от отношението на персонала,а от тортата доволни ли останахте?Точно днес говорихме по този повод и мъжа ми твърдеше че торти ще хапва само от Атене,а аз му казвах че Романс си ги бива.

# 5
  • Мнения: 4 916
значи си разочарована от отношението на персонала,а от тортата доволни ли останахте?Точно днес говорихме по този повод и мъжа ми твърдеше че торти ще хапва само от Атене,а аз му казвах че Романс си ги бива.

А къде има Атене? На Раковска я закриха, има ли още на Графа?

# 6
  • Мнения: 4 970
Атене има на Витошка и  на Пиротска

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 497
значи си разочарована от отношението на персонала,а от тортата доволни ли останахте?Точно днес говорихме по този повод и мъжа ми твърдеше че торти ще хапва само от Атене,а аз му казвах че Романс си ги бива.
Ами, тортите не са лоши има много голямо разнообразие, аз лично не съм попадала на застояли, но и от много време не съм ходила в сладкарницата, (въпреки, че съм от квартала) точно заради сърдитите сервитьорки.Също така почти е невъзможно да си намериш свободна маса, а ако случайно намериш след 5 мин. някоя баба туристка ти застава на главата и ти брои залъците чакайки да станеш.

# 8
  • Мнения: 4 916
Атене има на Витошка и  на Пиротска


Благодаря  Hug

# 9
  • Мнения: 9 814
Може.
А защо ходиш в цеха, а не в сладкарницата?
И как избираш торта и даваш пари без да са ти дали поне касова бележка?
Цеха е на партера на сладкарницата.Там е каталога, поръчвала съм и друг път торти там, и винаги в цеха.Сигурно и горе в сладкарницата приемат поръчки.
Това за касовата бележка не знам какво общо има, но ми си струва, че абсолютно навсякъде първо даваш парите след, което ти дават касовата бележка и рестото Thinking



Нали са казали на мъжа ти, че няма избраната от вас торта, т.е. ти по никакъв начин не може да докажеш дори, че си платила за предоставената ти услуга, в случая направата на торта. Защото според мен трябва да се възмущаваш преди всичко за това, че не са ти направили желаната торта- нали за това конкретно си даваш парите.

# 10
  • някъде
  • Мнения: 979
Може.
А защо ходиш в цеха, а не в сладкарницата?
И как избираш торта и даваш пари без да са ти дали поне касова бележка?
Цеха е на партера на сладкарницата.Там е каталога, поръчвала съм и друг път торти там, и винаги в цеха.Сигурно и горе в сладкарницата приемат поръчки.
Това за касовата бележка не знам какво общо има, но ми си струва, че абсолютно навсякъде първо даваш парите след, което ти дават касовата бележка и рестото Thinking



Нали са казали на мъжа ти, че няма избраната от вас торта, т.е. ти по никакъв начин не може да докажеш дори, че си платила за предоставената ти услуга, в случая направата на торта. Защото според мен трябва да се възмущаваш преди всичко за това, че не са ти направили желаната торта- нали за това конкретно си даваш парите.
    А така,я й обясни ти защо ТРЯБВА да е недоволна,че тя жената незнае!Оф,много са ми симпатични такива като тебе дето държат на всяка цена да са компетентни и да кажат кое трябва и не трябва.Момичето обяснява поне три неща,от които е недоволна,не ти ли стигат?

# 11
  • Мнения: 3 376
  Има хора,които наистина са много компетентни...по всеки въпрос,във всяка тема Rolling Eyes

Момичето се оплаква и аз да бях и аз щях да се ядосам.
Или по закон ако нямам касова бележка и да се ядосам не мога да си позволя?

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 497
Нали са казали на мъжа ти, че няма избраната от вас торта, т.е. ти по никакъв начин не може да докажеш дори, че си платила за предоставената ти услуга, в случая направата на торта. Защото според мен трябва да се възмущаваш преди всичко за това, че не са ти направили желаната торта- нали за това конкретно си даваш парите.
Възмущавам се главно от всичко, което се случи, бяха изключително некоректни, от където и да го погледнеш!
 

Имаше бележка, силно казано касова, беше написана ръчно- името ми (само първото), колко парчета е тортата и номера на картинката, с който е обозначена в каталога.Дори и да беше касова бележка едва ли щяхме да стигнем до съд.Вероятно, ако мъжа ми си беше поискал парите и беше вдигнал скандал, щяха да му ги върнат, но не го е направил.А и все пак след 2 часа чакахме един куп гости, нямаше как за това време да намерим детска торта с 25 парчета.



# 13
  • Мнения: 9 814
По принцип е нормално като поръчваш от цеха да стоиш от вън, защото вътре не трябва да влизат външни лица.
Второ, на въпросния клиент въобще не е изработена стоката, за която си е платила, в случая торта с вид на мотор. Просто са й предложили наличните в момента, за да замажат положението.
А касовата бележка е нужна, защото когато миналата година поръчах торта на дъщеря ми, ми дадоха просто едно хвърчащо листче, на което пишеше номера на тортата и броя на парчетата. И, отивайки да си я взема установих, че торта няма- просто никой не я беше дал като заявка в цеха. Така час преди рождения ден на детето останах без желаната от него торта.
Пари не върнаха- нямала съм касов бон.


EASpirit  и zhekova не се смятам компетентна, а прост препатила!

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 497
По принцип е нормално като поръчваш от цеха да стоиш от вън, защото вътре не трябва да влизат външни лица.

Ти прочете ли какво съм написала.  ooooh! Зарязаха ме отвън да чакам ресто и започнаха да си правят тортите.В цеха не съм си и помисляла да влизам.

Общи условия

Активация на акаунт