Тема за лъжите

  • 3 997
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 114
Какво мислите за лъжите и как ги приемате? Ако хванете някого в лъжа как бихте постъпили ?

# 1
  • Мнения: 190
как ги приемате?
Ако хванете някого в лъжа как бихте постъпили ?

Не ги приемам.
Зависи кой ме е излъгал и за кокво ме е излъгал.

# 2
  • Мнения: 2 388
Зависи.

# 3
  • Мнения: 2 448
Зависи за какво ме е излъгал.

"Истината и само истината " ми беше девиз преди 15 години, сега вече не е.

# 4
  • Мнения: 2 388
Зависи за какво ме е излъгал.
 

Добавям само и кой. Peace

# 5
  • Мнения: 4 068
Поясни кой точно лъжи и от кой как приемаме. Аз съм човек с доста силно изявено чувство за честност и справедливост и понякога си мисля, че това не е чак толкова положително качество. Обаче и аз мога да кажа, че зависи кой и за какво ме е излъгал. Ако е нещо дребно и маловажно може и да си затворя очите, но за важните неща в живота.....не приемам и не прощавам такива лъжи.

# 6
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Мразя да лъжа и да ме лъжат. Открит човек съм, не мога да си представя да мънкам някакви лъжи. Или да търпя някой да ме гледа в очите и да ме лъже. Някоя невинна детска лъжа мога да простя, но не и да я оставя да отмине току-така. Пряма съм и очаквам и с мен да се държат прямо.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 390
Е,ти съвсем принципно искаш да ти отговорим.
То е ясно, че никой не обича да го лъжат!
Кажи какво те мъчи и ще ти кажем как бихме реагирали... Wink

# 8
  • Мнения: 2 142
Ясно е, че всеки, ще ти каже, че мрази лъжата. Не понасям лъжата под каквато и да било форма. Истината може и да ме боли, но я предпочитам, мразя да живея в някакви заблуди пък било то и за съвсем маловажни неща. Ценя откритостта у хората. Най-много ме боли, ако някой близък ме излъже. Прощавам, но много боли. Аз съм много прям човек, откровен и открит, понякога това не е най-доброто ми качество, но след време, хората го оценяват. Кажи сега, какво те мъчи?!

# 9
  • Мнения: 2 448
Кажи сега, какво те мъчи?!
Кажи какво те мъчи и ще ти кажем как бихме реагирали... Wink

Може нищо да не я мъчи, а само да е настроена философски.  Wink Laughing

Или пък да се очертае пак поредната тема за изневярата,  Thinking че като гледам темите в този под форум, споменаването на думата лъжа само с това се свързва, което поне за мен е доста странно, защото има много други лъжи.

# 10
  • Мнения: 114
Не става въпрос за изневяра . Лъжата не е за нещо съществено ,но ме е яд че ме е лъгал.Боли ме и не знам как да постъпя .И как сега да имам доверие отук нататък?

# 11
  • Мнения: 3 423
Какво мислите за лъжите и как ги приемате? Ако хванете някого в лъжа как бихте постъпили ?

Усещам, като ме лъжат. Не прощавам.

# 12
  • Мнения: 532
Не мога да лъжа,а имам вграден детектор на лъжата Mr. Green.Не го искам ,но надушвам лъжа колкото и дребна да е безпогрешно и ....естетвено Побеснявам!! #2gunfire Освен това и никога не забравям....не че съм злопаметна ,просто много помня Whistling

# 13
  • Мнения: 2 448
Не става въпрос за изневяра . Лъжата не е за нещо съществено ,но ме е яд че ме е лъгал.Боли ме и не знам как да постъпя .И как сега да имам доверие оттук нататък?

Уф, слава богу.   Laughing
Щом не е за нещо съществено, не се впрягай. може да е имал нещо наум човека, за да те излъже.Ти показа ли му, че си разбрала?
Ако за една лъжа си готова да не вярваш повече, много непреклонно, ти не си ли лъгала никога?  Wink

# 14
  • Мнения: 114
Не става въпрос за изневяра . Лъжата не е за нещо съществено ,но ме е яд че ме е лъгал.Боли ме и не знам как да постъпя .И как сега да имам доверие оттук нататък?

Уф, слава богу.   Laughing
Щом не е за нещо съществено, не се впрягай. може да е имал нещо наум човека, за да те излъже.Ти показа ли му, че си разбрала?
Ако за една лъжа си готова да не вярваш повече, много непреклонно, ти не си ли лъгала никога?  Wink

Ммм да призна си .Смотолеви си някакви негови извинения .Не не съм го лъгала .А и по принцип предпочитам да казвам истината вместо да лъжа

Общи условия

Активация на акаунт