рецепти за разделно хранене

  • 556
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 238
Момичета ако имате такива рецепти бихте ли споделили? Аз смятам сега след диетата ми да мина на разделно хранене, но хич незнам какво ще ям Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Ще ви бъда много благодарна!

# 1
  • Мнения: 1 238
Ели много ще съм ти благодарна. Аз живея в Дания и нямам тази възможност да си купя български книги Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry
Иначе относно храната- предпочитам абсолютно всичко, но съм вегетарианка и не ям нищо от животински произход. Ако намериш някоя рецепта като за мен, цена няма да имаш! Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 2
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802
 Grinning Grinning Grinning

Зеленчукова фантазия
=================
 
за 4 порции:
100 гр. гъби
2-3 зелени пиперки - нарязани на ивици
1 морков - на тънки кръгчета
3-4 картофа - обелени и нарязани на кубчета
5-6 домата - настъргани на едро ренде
2-3 глави лук - нарязан на филийки
1 к.ч. олио
1 дафинов лист
клонче чубрица
1/2 връзка магданоз
1 ч.л.червен пипер
сол на вкус

Задушава се лука в мазнината , след товапоследователно се прибавят пиперките,
морковите, гъбите и картофите. Слага се и червения пипер, разбърква се сместа
добре, после даф. лист , чубрицата и доматите. Посолява се. Долива се една чаша гореща вода и  се оставя да ври на тих огън 30-40 мин.
Ако е необходимо, ястието може да се сгъсти без да се използва брашно по следния начин : изваждат се 1-2 картофа , пасират се и при непрекъсното бъркане се връщат в тенджерата, оставя се още 3-4 мин. да поври.
Накрая преди сервирането се поръсва с магданоза.

Съчетава се с : салати , супи  и ястия от зеленчуци, приготвени по рецептите на книгата
Не се съчетава с : месо, риба, яйца, млечни продукти, ориз, варива, хляб, тестени изделия, плодове, сладкиши

ох..да ти кажа много се чудих каква рецепта да напиша
Те са едни такива, без запръжки, "малко" блудкави, не знам дали ще ти харесат
 Rolling Eyes , но щом е за отслабване ще се търпи Sad

# 3
  • Мнения: 1 238
Ели непременно ще си я направя тази манджичка- много вкусно ми звучи на мене. Само дето гъби не ям, но тях ще ги заменя с повече от другите зеленчуци.
Ако имаш и други подобни рецепти- давай!
А хляба с какво може да се яде?

Общи условия

Активация на акаунт