към майките- как сте с нервите?

  • 3 940
  • 78
  •   1
Отговори
  • Мнения: 135
Здравейте,

От извесно време съм изключително нервна, имам сърцеебиене и дори не мога да спя като хората( когато имам възможност) .Откакто детето взе да порасва,да проявява характер и да говори грижите около него станаха още повече. ние сме на 1.4м и сякаш изведнъж стана много кривичка. а пък аз много нервничка:)
Как сте справяте с нервите? дайте съвет -имам чувството , че полудявам.
Мерси!

# 1
  • Мнения: 1 217
О не се притеснявай,всички сме така.
Мъжът ми иска вече второ,ама аз му казах,че по-скоро ще си взема багажа и ще ходя в лудницата.
И моят син стана голям калпазан.
От сутринта като се почна-5 пъти влезна във фурната като преди това забележете- я включва на 300 градуса.
После поля цветята с олио и оцет,изсипа си една чаша сок върху себе си-това всичко стана до 9 сутринта.
Аз даже някой път пия по една валерианка за да се успокоя.
Как чакам само февруари да се върна на работа само аз си знам.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 524
Забелязала съм, че аз се изнервям от големите хора около мен, мъж, майка, баща, свеки, но от малката за сега не съм се изнервяла.
Помага вана успокоителна докато спи, приятна книга, списание. Просто релакс.

# 3
  • Мнения: 4 753
На наша милост ни растат зъби, ама нещо трудно никнат и от цялото мрънкане през деня, вечер съм кълбо от нерви...  Crazy

# 4
  • Мнения: 417
Нормално е да си изнервена и аз бях така с дъщеря ми.Постоянно се навираше някъде пипаше всичко,а бе всяка минута правеше по някоя беля.Аз само крещях,трещях и в един момент се опомних и си казах,че в крайна сметка това е дете и е нормално да прави бели и да пипа всичко и го давам по спокойно.Особено сега като се роди и синът ми съм още по спокойна,не знам как става,но всички около мен ми се чудят на спокойствието с две малки деца.

# 5
  • Мнения: 200
Малко повече търпение и пак търпение. Естествено е децата искат всичко да пипнат нали опознават света. Когато пораснат няма да е така.
Забелязала съм, че аз се изнервям от големите хора около мен, мъж, майка, баща, свеки, но от малката за сега не съм се изнервяла.
Помага вана успокоителна докато спи, приятна книга, списание. Просто релакс.
И при мен е същото, повече ме дразнят коментарите, сега се напишка, как се храни, разхвърли играчките и куп подобни #Cussing out

# 6
  • Мнения: 2 950
Споко. Аз съм с трима диваци у нас и независимо, че другите ги водят за "кротки" аз малко по малко изперквам и обикновено си го изкарвам на мъжа ми....горкия..  Weary А момчетата с всеки изминал ден стават по-диви и ужасно се кефят на лудориите си.  #Crazy

meggyv е права - и аз забелязвам, че ме дразнят повече възрастните, а не децата.  newsm78

# 7
  • Мнения: 668
Мислех си ,че само моят синковец успява за няколко минути да ме  направи  на луда ама май сме повече!Не се издържа цял ден да викам не там !И на вън е същато,много нервнича в последно време.Не стига че зъби ни никнат един след друг ами и той само за бели мисли
polina-malina вие пак добре с фурната,ама нашият има голям интерес към клекалото в банята1Просто чакам кой ли ден ще го намеря вътре #Cussing out

# 8
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 292
На моменти съм самото спокойствие. В други моменти съм кълбо от нерви. Знам само едно- колкото съм по- нервна, дъщеря ми отвръща със същото. Гледам да не си го причинявам често  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 579
Напоследък много зле.

# 10
  • Мнения: 200
На моменти съм самото спокойствие. В други моменти съм кълбо от нерви. Знам само едно- колкото съм по- нервна, дъщеря ми отвръща със същото. Гледам да не си го причинявам често  Mr. Green
Копират ни!

# 11
  • Попово
  • Мнения: 687
спокойствие и силна храна  Mr. Green всичко ще свърши някога, не се изнервяй че нервните клетки не се възтановяват  Naughty

# 12
  • Мнения: 135
мерси за отговорите, явно не съм сама( то това е сигурно вече:)..)
Ние ставаме в 5, а на обяд спим по 1 час и винаги се събуждаме с рев( то така и заспиваме ). И при нас уж никнат зъби, но не се изтрайва вече.

# 13
  • Мнения: 9 814
Забелязала съм, че аз се изнервям от големите хора около мен, мъж, майка, баща, свеки, но от малката за сега не съм се изнервяла.
Помага вана успокоителна докато спи, приятна книга, списание. Просто релакс.

Хихихи, и аз съм така.
Понякога наистина не мога да ги издържам- мъжо, свекито и мама Mr. Green

# 14
  • Мнения: 31 179
Много съм се изнервила, но се опитвам да не го показвам, че по-лошо. Sick Като крещя и детето реве. Mr. Green Като я плясна пак реве и си прави същото.  StopНищо не помага. Гледам да си отварям очите на четири, че ме е страх от тези бели. newsm78 Трудно се гледа дете, но е голямо щастие. И аз искам второ, но по-нататък.

Общи условия

Активация на акаунт