Нов рекорд в Ст. Загора!

  • 1 131
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 984
туко що видях рецепта от някаква г-жа /няма да я нарека лекар, нито хомеопат/ която беше изписала на едно момиче 12 /дванадесет/ хомеопатични медикамента!
ура! знаех си че и ние ще спечелим златен олимпииски медал!  ХВАЛА НА НАШИТЕ ОЛИМПИИЦИ!

пп. смятам че не беше изписала повече щото и беше свършило мястото на бланката!  Money

# 1
  • Мнения: 4 392
tonev , напиши и името, за да няма после "ощипани."



В първия момент си помислих за температурен рекорд. Blush Laughing

# 2
  • Мнения: 1 984
tonev , напиши и името, за да няма после "ощипани."



В първия момент си помислих за температурен рекорд. Blush Laughing
толкова бях радостен от поставения рекорд, че не го запомних....

в този ред на мисли ... оня ден един татко само дето не ме наби като му казах, че за мен 5 /само/ препарата изписани на едно дете са безумие щеше да ме набие... щото докторката била много известна.... /тази е друга от олимпииския отбор/.

# 3
  • Мнения: 5 500
Тонев, със сигурност ще дойдат и друго щом е толкова известна, тогава направо го запиши Peace
...и после ще кажа тя Х не помага...

# 4
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
  Много пъти съм давал координати на моя колежка в Ст. Загора, мн. добър хомеопат, за която лични гарантирам, но... не е мн. известна?...

 Тя ми каза, че само и звъннват по телефона, подпитват я и... не идват!

 Това, а и ред други факти е показателно, че човека още не е узрял за истинско излекуване,  и им е писано още да страдат, а каквото е писано - това и става...

# 5
  • Sf
  • Мнения: 978
Може би им е писано да страдат от некадърни лекари, дето си пробутват всички възможни лекарства?

# 6
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
 Имах предвид, че за съжаление, често чрез страданието се стига до познанието.  Peace

# 7
  • Мнения: 433
Съжалявам ,че ще ви разочаровам ,но хомеопатката при която ходи сестра ми зимата беше изписала на дъщеря и 14 препарата(или както там се казва)

# 8
  • Мнения: 1 984
Съжалявам ,че ще ви разочаровам ,но хомеопатката при която ходи сестра ми зимата беше изписала на дъщеря и 14 препарата(или както там се казва)
и тя ли е в ст. загора?  newsm78 

Афи, другия път ще си запиша имена като видя такива безумни "рецепти" . имали били много симптоми...  #Cussing out

пп. иначе не е имало нещо важно, затова ние не сме се възползвали от препоръката на Александър. с малката дъщеря е много видно какво правят добрите грижи и хубавата домашна храна. жалко че трябваше да отгледаме едно дете в мъки за да узнаем повечето работи.

Последна редакция: пт, 08 авг 2008, 22:59 от tonev

# 9
  • Мнения: 601
Нашата лекарка не ни е изписвала повече от 2-3 препарата.
Егати #Crazy,....... 12-14 .... ми да, от толкова много все единия ще подейства, нали. Laughing

# 10
  • Мнения: 5 500
2,3 също не е правилно, според класическата хомеопатия де.

Общи условия

Активация на акаунт