Моля помогнете ми с мнение за обувки

  • 1 548
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 64
Здравейте момичета  bouquet!
Имам нужда от вашата помощ Praynig!Мисля да отворя магазин в един малък град.Има детски магазини, но понеже се сблъсквам с проблема с обуването на синът ми, мисля, че имаме нужда от един детски обувен магазин Thinking.Та тук ми идва проблема и питането.Какви обувки предпочитате за децата си- какви купувате newsm78?Евтини или скъпи, наблягате ли на качеството или смятате, че се носят малко и купувате евтини newsm78?Предпочитате ли дадена марка и коя е тя?Каква иде бихте ми дали за детски магазин?Какво мислите, че още може да се направи или предлага в него Crazy?
Ще съм ви много благодарна Praynig!
Извинявам се, че темата е тук, но гледам, че в "на пазар" повечето теми са за обличане на мама, а не на дечко Laughing!

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 675
Аз лично предпочитам качествени обувки и за нас, и за децата ни. В повечето случаи, те не са евтини. Колев и Колев, Бенетон, макар не всичко да ми харесва.

# 2
  • Попово
  • Мнения: 687
наистина за малък град обувките за бебенце и деца до 3 години са проблем, лично аз ползвам рихтер за малкия и до сега съм се отръскала доста кинти за обувки, обикновено ги поръчвам по и-нет...
иначе за детски магазин като асортимент- шишета, биби, детски храни (пюрета, каши, АМ), играчки, бельо, и много каталози ако някой прояви интерес винаги можеш да поръчаш даден артикул  Peace
успех Flowers Four Leaf Clover

# 3
  • Мнения: 1 554
За сега сме с К&К доволна съм Peace

# 4
  • Мнения: 9 814
Качествени обувки, от естествени материали- К&К.

# 5
  • София
  • Мнения: 44 098
Купувам на средни цени обувки... 50 до 70 лв.

Държа на качеството, сега се оформя крачето и е много, много важно обувката да е хубава, качствено направена и от естествени материали....и хич не се кефа да му миришат краката, заради маратонка от 10 лв, на двугодишното ми дете....Wink

Български не купувам, освен пантофите на КК, но тази година и те са кофти...

# 6
  • Мнения: 4 292
Държа на качеството. Намирането на хубави детски обувки от край време е проблем за нас, така че цената им не е приоритет.

# 7
  • Мнения: 31 172
Държа на качество и естествени материали. К&К,GEOX,ECCO. За детето не правя компромиси, за мен да.

# 8
  • Мнения: 124
Останах доволна от обувките на Капчица при това са средна цена 30-40лв.

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
За отваряне на магазин мисля,че преди всичко трябва да имаш впредвид платежоспособността на клиентите,тъй като пишеш че ще е в малък град.
Иначе по темата държа на качеството,но и на външния вид на обувката.Не купувам български  и китайски обувки,преди всичко обувки за детето купувам от чужбина

# 10
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
За себе си  мога да направя компромис, но за момчетата -никога!Колев и Колев, Капчица от БГ, GEOX,качествени маратонки, такива неща. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт