Копчета

  • 1 821
  • 10
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 43 903
Може да ви звучи тъпо, но наоколо не съм виждала, та - от къде мога да купя копчета - къде има по-голям избор, трябват ми някакви едри, в ярки цветове, чаровни... Blush
Също и мулине....

# 1
  • София-Младост
  • Мнения: 23 270
Не си писала в кой район е за теб наоколо, но на прима виста се сещам за магазинче в един безистен на Пиротска, в частта срещу Халите. Във магазините "От игла до конец" също има доста голямо разнообразие. А мулине във всеки магазин за гоблени предполагам има.

# 2
  • София
  • Мнения: 43 903
В лозенец съм Simple Smile до южния...гледах и към пазара на Ив. Вазов....ако не намеря нещо по-близко ще отида и до Пиротска....гадното е , че трябва да мъкна и малчо, че няма на кой да го оставям... Simple Smile

Преди имаше на попа голяма кинкалерия - кеф ти конци, кеф ти копчета и ципчета...но не знам още дали е там....

А тези магазини "От игла до конец" къде се намират???

# 3
  • София-Младост
  • Мнения: 23 270
Ами пак там  Embarassed...има един на Пиротска,но на другия и "край", до "Христо Ботев". И един на "Мария Луиза" в близост до Лъвов мост.

# 4
  • София
  • Мнения: 43 903
Ясно, все в района Simple Smile
Но ако се наложи и до там ще си вдигна д-то Simple Smile мерси Simple Smile

# 5
  • BG
  • Мнения: 1 900
Иска търсене където най-малко очакваш там може да намериш.

# 6
  • Мнения: 1 153
Поне до скоро кинкалерията на Графа още си работеше, не помня само дали имаха голям избор на копчета. Има хубаво магазинче и на Витошка, входът му е точно до входа на Уго (на самата Витошка).

# 7
  • София
  • Мнения: 43 903
Поне до скоро кинкалерията на Графа още си работеше, не помня само дали имаха голям избор на копчета. Има хубаво магазинче и на Витошка, входът му е точно до входа на Уго (на самата Витошка).

Ооо мерси - това вече е удобно....ще мина утре да видя Simple Smile

# 8
  • Мнения: 43
За копчета може да провериш и в магазина на PFAFF на Графа,също има голямо разнообразие.

# 9
  • София
  • Мнения: 43 903
това къде на графа се намира....

# 10
  • Мнения: 43
На Граф Игнатиев 70 .От Евлоги Георгиев в посока Попа.Пада се от лявата страна.

Общи условия

Активация на акаунт