Отговори
  • Мнения: 285
Извинявайте,ако темата ми не е за тук,но... Та на преглед съм след 2 седмици,а искам да посъбера някои неща вече! Аз самата съм раждала там,но беше преди 6 години! Така,че ако можете да ми помогнете с това какво трябва да се носи ще съм Ви адски благодарна!  Hug  Hug  Hug

# 1
  • Мнения: 32
Аз родих там преди 11 дена и ето какво ти трябва :
за тебе - чаршафи ,един пакет лигнин ,нощници ,чехли ,термометър,памперс пелена (слага се на леглото за да не се мърси чаршава ти ),хавлия ,козметични принадлежности
за бебето - пелени ,дрехи,памперси,шишета 2 броя (за да не ползваш техните )мокри кърпи ,кърпа за след къпането
Това са основните неща

# 2
  • Мнения: 285
Много ти благодаря!  Hug

# 3
  • Мнения: 52
А,БЕ.ТЕЗИ ТАМ ИСКАТ ЦЯЛ ЧЕИЗ.

# 4
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Допълвам аз какво още носех:
Кремче за бебето, аз си бях взела на д-р Тайс Нахтхерцен, става и за новородени. За мен помпа за кърма и пластмасови чашки за еднократна употреба няколко броя /да не мия, ако чашата е само една/.
Заеждачка за ГСМ, стотинки за телевизора - да не ги забравиш и тях!


А,БЕ.ТЕЗИ ТАМ ИСКАТ ЦЯЛ ЧЕИЗ.

Кое точно ти се струва излишно?

# 5
  • Мнения: 52
АЗ РАЗДАХ В ЧАСНА И НЕ НОСЕХ НИЩО,ОСВЕН ЧЕТКА И ПАСТА ЗА ЗЪБИ.ТОВА МИ СЕ СТРУВА,ЧЕ ТРЯБВА ДА ТРЪГНА С 1КУФАР.

# 6
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
niusi, за цената, която си платила в частната клиника, оставаше и да те карат да носиш този багаж  Wink
Не можеш да сравняваш частна с държавна болница в това отношение. Само помисли колко родилки минават през Окръжна б-ца и сама ще видиш, че е невъзможно да се осигурят всички тези "екстри".

П.П. Писането с главни букви се приема за викане.

# 7
  • Мнения: 52
НЕЗНАЕХ ЗА ГЛАВНИТЕ БУКВИ.НЕ ИСКАМ ДА ВИКАМ НА НИКОЙ.МАЛКО СЪМ НЕДОСКИВ И ТАКА МИ Е ПО ЛЕСНО ДА ПИША.

Общи условия

Активация на акаунт