Моля Ви дайте си мнението

  • 5 640
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 117
http://www.svatbata.org/forum/index.php?topic=4578.30

Последна редакция: нд, 03 авг 2008, 23:14 от selenia

# 1
  • София
  • Мнения: 15 435
Остави хората на мира, не ги разнасяй из целия нет.

# 2
  • Мнения: 117
 скъпа Тайна Не разнасям  хората  из целия  нет
Това е действителност , която се случва  в  домът  ми   и с  моето  семейство .

# 3
  • Мнения: 1 008
selenia, аз нищо не разбирам. Видях и темата ти в Клюто, но не ми става ясно какво точна ти се случва?
Моля те бъди по-конкретна, обясни за какво става въпрос, защото чуквайки на линковете ми излизат разни сватбени сайтове. Поясни и ще си дам мнението.

# 4
  • Мнения: 502
  Ти ли си Мишел?Много съжалявам,съчувствам ти.Какво е сега положението,дано е наред?

# 5
  • София
  • Мнения: 2 430
Вярно,така е!Вместо да пускаш линкове напиши,какво те мъчи,съвет ли искаш или просто да споделиш,само някакъв сайт и то вече в 2 теми newsm78

Последна редакция: пн, 04 авг 2008, 08:20 от Madam Stasita

# 6
  • София
  • Мнения: 2 296
Да де,но постовете в сватбения сайт са от 10 май миналата година. newsm78

# 7
  • Мнения: 117
 Момичета съжалявам много   Embarassed
Първоначално  се обърках и грешно пуснах темата в клю-то
Да аз съм  авторката  на  темата  в  другият  сайт  и  това  е  моят баща .

 Пуснах  темата  и  тук ,  защото  след  повече  от  година  ходене  по  съдилища  и  фактически  развод  между  родителите  ми  тормозът  от  страна  на  един  ДЕЙСТВАЩ СВЕЩЕНИК ОТ БПЦ продължава .

 Въпреки  че  това  лице  е  с  две  присъди за  домашно  насилие  и  е  доказан  със  съдебно  психиатрична  експертиза алкохолик ,
подължава  да  дава  благословии да  причастява  и  изповядва.

Приемам  всякакви  мнения  и  съвети  по  въпроса  дори  и  да  са  критични .  Дълбоко  убедена  съм  че  даването  на  гластност  на  подобни  ,,  лични драми ,,   могат  да  помогнат  на  други  жени  да  потърсят  помощ  и  защита  от  домашно  насилие .

# 8
  • Мнения: 1 941
Selenia, да не би тук да става въпрос за баща ти ? http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=278294

# 9
  • Мнения: 117
Кошничката   не  не  става  въпрос  за  баща  ми  ,
 но  дядо Панкратий  е  не  по  малко  достоен  представител  на  БПЦ

# 10
  • На морето!
  • Мнения: 5 727
Мишел, има подфорум за самотни родители, там пишат доста адвокати, има и тема за съвети и въпроси към тях. По-добре копирай разказа ти от другия форум вместо да пускаш линк. С друго не мога да ти помогна.  Hug

# 11
  • София
  • Мнения: 392
 А какви са присъдите за дом. насилие? След като се повтаря, не трябва ли да е опандизен или поне на принудително лечение? newsm78 А и щом са разведени, насилието вече не е "домашно" според мен.

# 12
  • Мнения: 117
санела разведени  са  официално  от  2 месеца.
Присъдите  са  от  послидните  две  години  , като  сегашната  е  още  в сила .
 Така  наречените  присъди  представляват  забрана   баща ми да приближава  майка  ми  и  жилището  им  на  по  малко  от 500 м.

# 13
  • Мнения: 4 380
Аз доста неща не разбрах от разказа, но едно нещо ми направи силно впечатление. Година и половина майка ти живее при вас, ходи на работа, но заплата не получава. Shocked А някой така да се сети да блокира старата карта и да извади нова?

Много съжалявам за всичко което сте преживяли! За съжаление, в България каквито и закони за домашното насилие да се въведат, менталитетът няма скоро да се промени, включително на отговорни лица.

Отвратена съм от факта, че става въпрос за духовно лице, свещеннослужител и лекар. Shocked Sick Не знам как е възможно всичкото това насилие да не влияе на професионалната му кариера. Това е нонсенс просто.  Sick

Мога да те посъветвам да се обърнеш към медии, телевизия и да разгласиш случая. Обществото трябва да знае какво представляват някои свещенници в тази страна, а отговорните да предприемат съответните мерки и лишаване от право на практикуване, защото това не е просто професия и начин да си печелиш хляба. Това е преди всичко стил на живот.

# 14
  • Мнения: 2 229
И аз прочетох темата в Клюкарника, но не знаех, че ти си авторката.
Потресаваща история, нямам думи за "духовните лица" и изказването на не знам кой беше "е, то нас не ни интересува какъв съпруг (човек) е, нали си върши работата като свещеник"! ooooh! Хубава църква си имаме... Tired

Общи условия

Активация на акаунт