Премахване на молуски

  • 7 087
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 130
Преди време се появиха едни пъпчици на брадичката на дъщеря ми. Когато бях бременна с нея имах същите (сами изчезнаха) - лекарите нямаха мнение по въпроса- както и да е писала съм и в др теми за това. Та тези на дъщеря ми- първо не знаех как се казват, после първата ни молуска една лекарка от Токуда реши, че трябва ни прати в Пикасо където естествено тя работи и да я изгори с лазер! Не препоръчвам на никой да си гори неговите или на детето молуски по този начин! Беше кошмар, аз и съпругът ми трябваше да я държим докато я гори! Тя пищеше от ужас и от болка! Съжалявам, че я подложих на това. Следващата молуска решихме да третираме при др лекар. Там чакахме 3 часа докато ни предреждаха- защото сме направление пък те си плащаха/ имаше още едно дете което чакаше, моята дъщеря е на 2г и 7м а др дете беше на 3/ майката каза, че не за първи път ги горят при тази лекарка- с азот- не слагала упойка, боляло ама какво да се прави/ Отказах се и от това, накрая отидохме в кожната клиника- там лекаркат ани обясни, че молуските се премахвали единствено с кюретка, защото при другите методи пак се появявали (ще го видим и този метод). Сложиха и упойка и не я боля, само беше доста уплашена от първият път с лазера и пищя малко, но общо взето стана мн бързо и не е плакала след това/ а след лазера даже докато спеше и викаше-"не, махни се" и се стряскаше. Искам да посъветвам всички- да си искат упойка- болка има и не е необходимо да се травмират така децата. За упойката си платихме- 20лв, не е кой знае какво. Просто четох и по др сайтове и в този по- стари теми как са тормозили децата им без упойки и си помислих, че трябва да дам този съвет/

# 1
  • Мнения: 69
дано да не се появят повече,до колкото съм запозната най успешно е премахването им точно с кюретка

Общи условия

Активация на акаунт