Ревност

  • 2 799
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
Преди известно време с моя приятел се преместих в друга страна , култура различна от нашата. Тука хората нямат уважение към чужденците. Моят проблем, че  моят приятел смята, че аз имам леко държание( курва) и затова прибличам мъжете.
Една случка: Почти всяка вечер излизаме из кварталните кръчми, моят приятел си поръчва няколко пиенета,  като е леко пиан и идват свалячите.Аз  ги избягвам, но  пустите идиоти не разбират от дума, моят приятел мисли , че не  обичам, че му изневерявам, започнаха караниците заради   някакви идиоти, които нямат уважение към никои. Усещам ,че връзката ми с моят приятел се разклати сериозно. Аз си го обичам много.
Моля, кажете  какво да направя да спася връзката ми.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 508
Спри да излизаш по кръчмите с него. Латиноамериканците имат различна от нашата култура, там момиче, което ходи по кръчмите, се смята за леко, нищо чудно, че ти се лепят  Grinning

# 2
  • Мнения: 3 830
Спри да излизаш по кръчмите с него. Латиноамериканците имат различна от нашата култура, там момиче, което ходи по кръчмите, се смята за леко, нищо чудно, че ти се лепят  Grinning

 Peace
Чудя се какво прави с теб, след като има такова мнение?
Поговори с него и му кажи да спре да мисли така за теб.
На твое място сериозно бих си поговорила и относно пиенето всяка вечер. Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 1 508
Аз доколкото разбрах, приятелят е българин, и заедно са заминали за Бразилия (от профила).

Нищо не може да спре един латиноамериканец, ако реши да те сваля. А ако не успее, пак пред приятели ще говори, че е успял. Имай го предвид, и просто избягвай общуването с тях. С приятеля ти можете да си прекарате приятно и без да ходите по кръчмите.

# 4
  • Мнения: 13
Аз много пъти съм му казвала , че не ми е приятно да излизам по такива места, но  той решава, че трябва да излизаме всяка вечер , да покажем колко се обичаме.

# 5
  • София
  • Мнения: 62 595
А там двойките и младите хора само вкъщи ли си стоят? Не ходят ли по кръчми? Наистина ли човек не може да излезе с гаджето или жена си без да стават свалки?  newsm78

# 6
  • Мнения: 13
Преди един месец спря цигарите , сега и ревността  немога да го позная. В момент изживявам най-голямата си криза.
[/quote ]

# 7
  • Мнения: 4 965
Аз много пъти съм му казвала , че не ми е приятно да излизам по такива места, но  той решава, че трябва да излизаме всяка вечер , да покажем колко се обичаме.


И как ти показва, че те обича: като се напива и те нарича с разни епитети?! newsm78

# 8
  • Мнения: 13
Аз много пъти съм му казвала , че не ми е приятно да излизам по такива места, но  той решава, че трябва да излизаме всяка вечер , да покажем колко се обичаме.


И как ти показва, че те обича: като се напива и те нарича с разни епитети?! newsm78
незнам вече какво  чуствам и
за какво живея?

# 9
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Ами да беше поразучил културата им, преди да отидете там. И преди да тръгне да те нарича каква ли не. И ако това ще го успокои, да пропуши пак. Не може така да си излива нервите, още повече, че сам е решил да спре цигарите.

# 10
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 638
Освен да си изясните нещата с ревността, пробвайте да си поговорите и за проблема с алкохолизма. Защото ежедневното напиване означава точно това.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 801
Добре, че ти е само приятел, а не съпруг. Ако това с ревността не се промени, както и цялото му отношение към теб, не виждам причина да продължаваш да си с него. Това, че го обичаш много, не означава, че трябва да търпиш това му поведение. Мъже бол, ще заобичаш някой друг, който ще те уважава и обича. С тези неща компромиси не бива да се правят, защото с времето се задълбочават.  Peace

# 12
  • Мнения: 505
Защо ли си мисля, че последният проблем ти е Бразилия. newsm78

# 13
  • Мнения: 13
...трябва да излизаме всяка вечер , да покажем колко се обичаме.
Нуждата да се ПОКАЗВА каквото и да е на когото и да е признак на ... ? Имаме ли участник познал точните килограми?
Има една много хубава поговорка за баницата.

# 14
  • Мнения: 1 731
Тия теми с ревността станаха много май. Flutter Лятото ли тъй действа,незнам.
Както и да е .И тук ще кажа:
Поговори си с него и ако не се оправят нещата,багажа  и у дома. Naughty

Общи условия

Активация на акаунт