Луксозни ключове и контакти - къде във Варна?

  • 7 846
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 165
Някой да знае къде във Варна има по- луксозни и дизайнерски решения за ключовете и контактите?

# 1
  • Мнения: 30
Запис. И за София ме интересува.

# 2
  • Мнения: 196
Какво по точно имате в предвид Thinking?Ние имаме един намаляващ светлината клю. и с дистанционното става и един друг който от пляскане на ръцете се светва лампата,гледах в Айко разни цветни и материал като дърво т.н.

Последна редакция: пн, 04 авг 2008, 18:32 от iana_palanska

# 3
  • Варна
  • Мнения: 478
Можеш да провериш в мебелната палата .Там има на,, Легранд,,-те се интересни като дизайн.

# 4
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Аз съм харесала ключове на Сименс, те не са луксозни, но държат цена и уж били много качествени  Thinking

# 5
  • Мнения: 2 803
Нашите са от Бриколажа. Незнам колко луксозни, но не са боклуци.

# 6
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Аз си купувам ключове на Шнайдер Електрик от един ел магазин до мострената зала  на Мерцедес, забравих му името но е точно срещу него в посока бившия Янко костов в западна промишлена зона, още в началото от ляво на пътя.

# 7
  • Мнения: 2 803
А да, сега се сетих и нашите са Шнайдер. Може би имаш предвид бившия Мерцедес, който е над Технополис, завоя надолу.

# 8
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Да точно там е, но защо бивш - нещо друго ли има там сега, не съм ходила скоро?

# 9
  • Мнения: 2 803
Да точно там е, но защо бивш - нещо друго ли има там сега, не съм ходила скоро?
Мерцедеса го преместиха на магистралата, по посока за летището, близо до Форда. А сградата сега се дава под наем. Hug

# 10
  • Мнения: 1 165
Харесахме си в мебелна палата.Много са красиви.А и чух много добри отзиви за тях.Благодаря на всички за помощта

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 703
Само да ви посъветвам продавала съм ключове и консумативи, За Шнайдер серията Уника е добра даже се произвежда в България, и по старата им серия Мастерс също е качествена, но не така стой въпроса със серията им Алия (дават дефект много) от опит.
На Джейвис сащо са качествени и също така Легранд.

# 12
  • York
  • Мнения: 826
Само да ви посъветвам продавала съм ключове и консумативи, За Шнайдер серията Уника е добра даже се произвежда в България, и по старата им серия Мастерс също е качествена, но не така стой въпроса със серията им Алия (дават дефект много) от опит.
На Джейвис сащо са качествени и също така Легранд.
А за АВВ какво ще кажеш?

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 703
АББ по принцип са специализирани за апаратура за високо напрежение(контактори , прекъсвачи, трансформатори и тн.) там са най добри на пазара , и консумативите като ключове и контакти са на високо ниво качество, добър избор си направила.Надявам се да съм ти била полезна. Grinning

# 14
  • София
  • Мнения: 1 402
нашите са на шнайдер от фирма денима, складът им е до меи-то в софия, а за варна ето данните от сайта на шнайдер:

От 01 Ноември 2006г варненския офис на Шнайдер Електрик България се

мести в :

Бизнес Парк Варна
Сграда 1, ет. 1
9009 Варна

Новите телефонни номера :

052/ 730 140
052/ 730 144
052/ 730 155

факс: 052/ 730 166

http://www.schneiderelectric.bg

Общи условия

Активация на акаунт