Апартаменти на хотелски начала в София?

  • 6 465
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 536
Здравейте,искам да намеря някоя сериозна фирма с нормални цени с такива апартаменти.Понеже ще съм сама с детето ми,искам да съм спокойна,че всичко ще е наред като пристигна в Б-Я.
Някой наемал ли е такива апартаменнти,какви са ви впечатленията?
Препоръчайте ми някоя такава фирма,благодаря предварително Hug.
Намерих една фирма с много добри цени (в интернет),но нито са публикували точен адрес,нямат стационарен телефон и обезателно искат депозит?
Не ги разбирам много тези неща,но ми се ще да се предпазя от инциденти все пак ...newsm78
Дайте малко акъл по въпроса моля Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 577
Със съпруга ми ще сме за три вечери
във София през Октомври и мислим да отседнем в апартамент.
Разрових се  в нета и намерих това:
http://www.flatsinsofia.com/accommodation.html 
 bouquet

Последна редакция: пн, 04 авг 2008, 19:27 от ani metcalf

# 2
# 3
# 4
  • Мнения: 1 536
мерси много,намерих и тук много добри цени
http://www.rositza.dir.bg/index.htm  ,дано са коректни

# 5
  • Мнения: 4 138
спала съм в росица, ок е.
в мориафлтас също. има и едни апартаменти - един на аспарух и един на борис, дава ги мой поснат под наем, там съм била в продължение на 6 години всеки път, когато съм в бг. ще изровя телефона. но за флатовете росица на стефка нейкова мога да кажа само положителни неща.

# 6
  • Мнения: 1 536
спала съм в росица, ок е.
в мориафлтас също. има и едни апартаменти - един на аспарух и един на борис, дава ги мой поснат под наем, там съм била в продължение на 6 години всеки път, когато съм в бг. ще изровя телефона. но за флатовете росица на стефка нейкова мога да кажа само положителни неща.
Писах и два меила ама не отговори,май трябва да звънна,сигурно имат голяма заетост,ти в кой апартамент беше в РОСИЦА?
Другите на какви цени са,дай линк ако можеш  bouquet

# 7
  • Мнения: 4 138
ами в един доста малък, близо до александър невски, за другите трябва да ровя, защото от 2 години не съм ползвала подобни услуги.
0888370372. това е за апартаментите, които ползвах последните години. мъжът се казва сашо, има мисля два, може и повече да са станали. намирам ги за добри. ама убий ме, къде имаше линк, не се сещам.

Общи условия

Активация на акаунт