крем-депилатоар по време на бременност

  • 7 814
  • 9
  •   1
Отговори
  • Русе
  • Мнения: 123
 Мами,знаете ли дали може да се използва крем депилатоар по време на бременност?На мен ми се иска да ползвам за коремчето,защото не мога да си правя кола маска там точно сега  Simple Smile Ако сте използвали,каква марка бихте ми препоръчали?Аз ще потърся инфо по темата,но ако някой може да сподели личен опит...
 Благодаря ви предварително   bouquet

# 1
  • Мнения: 22
Elea за чувствителна кожа

# 2
  • Мнения: 625
Аз ползвам и съм доволна за сега,особено с големия корем е много трудно да се почистиш на някои места-така,че действай смело Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 3 099
Аз лично - не бих. През кожата организмът приема като през устата. Как да си сигурна какво би могло да повлияе?

# 4
  • Мнения: 690
Сега още не съм ползвала, че още си виждам всички части  Crazy Ама с предишната бременност ползвах и сега към края пак ще ползвам. Все пак няма да се мажеш постоянно. От няколко пъти едва ли ще ти стане нещо.

# 5
  • Мнения: 1 554
аз ползвах на streep депилатор мус,пяна,много останах доволна Peace

# 6
  • Мнения: 350
През цялата си първа бременост и сега пак ползвам крем депилатор, (Elea) на първа бебка нищо и няма  Laughing (уточнявам, че го ползвах сравнително рядко на 2-3 седмици)

# 7
  • Мнения: 236
Преди да забременея постоянно ползвах крем -депилатоар, оба4е след като разбрах , че съм бременна престанах , защото този крем е само химия и то доста концентрирана и се стои доста време , колкото и да е малко сигурно преминава през кожата особено ако се измиеш с по -топла вода и порите се отворят.Предпочетох кола-маска и бърснач(колкото и да е неприятно боцкането след това)! Naughty

# 8
  • София
  • Мнения: 928
Почти през цялата си бременност използвах крем депилатоара на VICHI. За съжаление вече не го внасят  Sad Сега ползвам този на Kloran и съм доволна.

# 9
  • Русе
  • Мнения: 123
 Благодаря ви за отговорите  Hug

Общи условия

Активация на акаунт