МНООООГОООДЕТНИ МАЙКИ КЪДЕ СТЕ?

  • 376
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 219
Първо здравейте на всички.Казвам се Ирина и от скоро се отпускам да пиша във форума,въпреки че съм от отдавна регистрирана,но до сега само четях и черпех опит от ВАС!
Четох много интересни теми за кърменето(с две ръце съм за!),за захранването,за срещаните трудности,за всичко........

И сега ми се иска да отворя една,струва ми се интересна тема.Аз съм много млада още и засега имам само едно бебче,но с мъжа ми сме си говорили много,че и двамата искаме много деца.Знаем,че е трудно,както финансово така и психически и отговорностите се умножават многократно. Това можа би няма да се случи в България за жалост-затова сме и в чужбина,но мечтата и на двама ни е да имаме поне 5 и повече деца.

Затова призовавам всички многодетни майки да се покажат и да разкажат как е се справят с тежката задача да отглеждат повече от 2 или 3 деца.Вие сте едни от най-силните жени в България и заслужавате един голям поклон.Защото както знаем приръста на страната ни е доста нисък и за жалост статистиката сочи,че младите двойки напоследък имат само по едно дете,което е много тъжно.Разкажете как "оцелявате"  в България.Като казвам "оцелявате" не искам да обидя никой,просто за мен да отгледаш голяма челяд си е едно огромно предизвикателство и то в България.

ПС.  Интересно ми е коя ще грабне "купата" за най-многодетна майка.  bouquet  bouquet  bouquet

# 1
  • Мнения: 11 607
Многодетните мами са в подфорум Нашите деца - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=317284.0

Не пишат в темата всички многодетни мами, които са в България, това ти е ясно, нали? И заради това не може да се каже коя е най-многодетната......Има любопитна статистика и вярвам,че ще ти даде поне малко отговори на твои въпроси........А ако се включиш в темата, ще разбереш и как оцеляват многодетните семейства ва България.......

Общи условия

Активация на акаунт