markabg

  • 3 773
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 123
реших да си порачам парфюм по интернет и ровейки се попаднах да сайт www.markabg.com където пише ча пърфумите в момента са на промоция по 29 лева.Та въпроса ми е някой пазарил ли си е от този сайт и  с какви впечатления сте.Също ако можете да напишете друга сатове за парфумерия.

# 1
Нещо ми е съмнително.... newsm78

# 2
  • Мнения: X
Ще ти напиша нещо на лични за тези парфюми, защото рискувам да бъде прочетено от моя позната....

# 3
  • София
  • Мнения: 577
Не ми се вижда възможно тези парфюми да са оригинални, но ще следя темата...

# 4
  • Мнения: 123
ок ще чакам отговора ти,дано и други се вклучат   bouquet и на мен ми стана съмнително и затова реших да пусна темата,питах дали са тестери казаха че не са,свързах се с тях по скайп

# 5
  • Мнения: 796
не са тестери това нали ...

# 6
  • София
  • Мнения: 4 736
Просто е невъзможно да са оригинални Tired За 29 лв абсолютно всеки.. и то по 90мл.
Прекалено скъпи фалшификати..могат да се намерят и по 10 лв сигурно Wink
А за онлайн магазините имаше тема, в която много хора бяха писали откъде поръчват и дали са доволни-пробвай с търсачката, че ме мързи да я потърся Simple Smile Освен това никъде не пише,ч е парфюмите са оригинални- на повечето сайтове го пише (макар, че това не е никаква гаранция, ест.)

# 7
  • Мнения: 2 155
Ще ти напиша нещо на лични за тези парфюми, защото рискувам да бъде прочетено от моя позната....

Пиши и на мен, ако ти е възможно  ideauu   bouquet Благодаря!

# 8
  • Мнения: 183
Ще ти напиша нещо на лични за тези парфюми, защото рискувам да бъде прочетено от моя позната....

Пиши и на мен, ако ти е възможно  ideauu   bouquet Благодаря!

Може ли и на мен да ми драснеш едно ЛС/ ако е удобно разбира се /,защото си видях там един от любимите парфюми и за такива пари, направо се оплюнчих.
Благодаря ти предварително  bouquet

# 9
  • Мнения: 123
нищо немога да намерясъс търсачката ако може кажете от кой ел-магазин сте си пазарили

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 443
Никъде няма посочено име за контакт,само някакъв мобилен и адреса им-в абв-то,пълни смешници.Тия са мошенници от класа.И за какъв са ги показали тия колекции на Армани и ДиГ,какво общо има това с техните ментета?Транспорта 6 лв навсякъде-значи поръчваш от София-6лв,от другия край на България-пак 6 лв  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 123
както и по-горе писах,говорих с тях по скайп и питах това тестери ли са или не,при което започнаха да ме оверяват че са истински,оригинални парюми с баркод.и цената на доставката била 6 лева до килограм  Crazy

# 12
  • Мнения: 1 081
Пробвай от тук :

http://www.parfum-bg.com/packages/wgt.aspx?fi=4889&page=home&lang=bg

Поръчвам си на колегата, защото човека, който ги внася му е приятел.
Купувала съм и за подарък - истински са си.

# 13
  • Мнения: 294
Мирише ми на менте - евтинджос!

# 14
  • Мнения: 3 306
Мирише ми на менте - евтинджос!
    абсолютни ментета

Общи условия

Активация на акаунт