В Германия jodeln-уваме и тролеи сънуваме - тема 84

  • 17 193
  • 296
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 521

                                                


Теми 1-64
Тема 65
ДЗДС-Томас или Сийл? ДЕ-66
Зайци крият яйца из немската земя - тема 67
 
По гащи или без гащи? Това е въпросът No 68 в Германия.
Зоммер 69 Нецензурната немска тема
70-та, немска, юбилейна тема
В очакване на пролетни Хайделбергски среЩи или поне снимки от тях - ДЕ 71
73те немски клоШарки....много сме, силни сме 
74ДЕ - бакпулвер на Йоткер купуваме и козунаци надуваме
75ДЕ - Великден и при нас дойде, сега 1 май ни зове 
76та Немска - "Сигнално жълта" - тема 
77ма немска тема
Жените с косачките - немска тема N78 
79та Немска тема - с косачки, ама резачки
Тема: Номер 80 в Германия zа мами "с" и "беz" ВИШЕ 
Немска 81ва - Риоха от солидарност не пием, футболната мъка с бира ще измием
82 черноморски акули в купа НЕМСКА вода 
83ма призрака в немските кнайпи. Йохохо и бутилка шнапс!


Картата
Албумът
Deutschland kocht или Готварска тема на НЕМСКИТЕ мами 

Toва сме ние,които правим темата:

 
Mi6ka, Lale32, Tatjana, surfline, Liska, rien, dezita, Мамунката, pepelyashka, mystic, Biskara, Вечерница, maira , анна в, Priyatelka, ZiMa, Mon Cheri, niko_leta, Nessa, matakosmata, Danin, Guinni, Котарана, _ШоШи_ , Biba, mili, mopssy, Чиколина, Geri, diangeliGrami, Сердикаasyalein, NatMilli, Новичка,   asseto , Sesiliq, mugel, mama Mishonka, NADIA_BUBA, Mama_mama, myran, jabata_dil, Geia, perla, Бахи, tanja33, eli_dm, morska midicka, Шехи, Pipe, petka80, Мимак, desi manova, Siiu

Ако някой иска да го добавя в списъка да ми метне едно ЛС! Hug

# 1
  • Мнения: 1 636
Сега първа или втора съм  Thinking
Гледам посветена на Риен  Laughing

# 2
# 3
  • Мнения: 293
айде и аз в кюпа  Hug

# 4
  • Мнения: 7 605
И аz, и аz  Laughing

Сърфи и аz така, в 4етвъртък сутринта, уж по спеШност, но нямаха по ранен 4ас, в 4ет. имат приватШпрехЩунде но ме предупредиха 4е давали 4асовете на 3ма и да не съм бърzала  ooooh!

И аz съм до никъде с дисковете, неЩо имам проблем със стария компютър и сега трябва да видя как Ще ги копна с единия от лаптоповете  Thinking

В събота купихме на Милена една дървена дъска zа рисуване от Икеа, гореЩо препоръ4вам, само дето не е магнитна.

# 5
  • Мнения: 3 521
А Чико и на Лиска, и на Лиска...жИната цяла тема отвори да прослави Байернските трели. Като живуща тук и тренираща йоделн не мога да подмина това внимание.

Тролеите бяха обаче сладуреста изцепка Laughing.

Татяна, сега като каза за дъска - в неделя видях една джаджа на една млада дама, която беше с размерите на куфарче за нотбук, но беше страхотно организирана да побира всякакви листове, боички, флумастри, пастели, шаблони и т.н. Ако някой има нещо такова или е виждал някъде из детските магазини да вика силно. Много се зарибих по него.


# 6
  • Мнения: 11 307
Сърфи, точно такова има щерката, но и го донесе подарък Тедсан и не знам откъде и го е купила. Беше от времената, когато тя още се подвизаваше из Фрайбург.
Да ви я издам - пак ще има бебе. Mr. Green

# 7
# 8
  • Мнения: 1 636
Татяна,ние имаме една,която от едната страна е zа рисуване,а от другата е магнитна. Купувах я zа Мартин,а преди месец я видях в Лидл,но буквите не лепят винаги.Иначе интересно е иzмислено,като куфарче,буквите се слагат вътре,а когато детето играе горната част се наддига. Не са хубави.
Сърфи,не гледах на Татяна линковете, може да е пуснала и тя това,но да не търси6 Reisemaltisch ?

# 9
  • Мнения: 3 521
Браво на Тедсан. Леко и безаварийно.

Цъ, нито едното от тия не е. Доближава се най-много до  на райземалтиш-а, но беше от пластмаса и се отваряше много тарикатско от всякъде с капачета...що не ги питах от къде е ooooh!

# 10
  • Мнения: 1 242
Ола, синьоритас и синьорас!
Слава Богу отминаха испанските жеги, та мога да дишам и шавам.

Моята свекърва ме хвърли в тъч. Къде е мата? Или по-скоро на мата половинката?
Трябва ми тълкувание на суеверието почему, да му се не знае, не трябвало да се ходи на фризьор през бременността?! И аз съм го чувала, но много остаряло ми се струва. Та търся отговор. Mr. Green
Че съм пуснала пиргите, да, ама не заради бебето, а искам малко да сменя фасона.

Аз малко не съм в час (понеже нали съм в тъч (вж. по-горе) Mr. Green), но искам да знам - на Тедсан коя честитка подред ще да ú е?

# 11
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 645
Бреее, кога довършихте старата, че и нова отворихте Laughing
Айде и аз да се льосна тук Mr. Green Много жега, ни съ живей Confused
Не се оди, да не отрежеш чурката на бебето Mr. Green
Или късмета Mr. Green

# 12
  • Мнения: 1 242
Чурката, надявам се, вече друг я е отрязал. Mr. Green
Ама щом е за късмета на детето, ша си ходя чорлава. Laughing
При все, че ми се чини, че лани ходих при коафьор.
Но то, като не си знаел, не се брои. Mr. Green

Мерси, Гея! Grinning

# 13
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 645
Абе да ти кажа аз се подстригвах - не виждам моя Алекс да е без чурка Mr. Green и късмет има, така че, ако не ти е добре чорлава - отивай на коафьор. Нема да се плаши бебето като го родиш я Wink

# 14
  • Мнения: 1 242
Аре на спама. Mr. Green

Как ще се плаши!? То, детето ми, и под скъсания чул ще ме познае. Пък и отсега се обичаме.
Няма страшно, ще сложа фибичките, ще наклепам чАрвилото и отивам на среща с беба! От мама по-хубава - няма! Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт