Как се чистят петна от маркер?

  • 6 010
  • 8
  •   1
Отговори
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Момичета,помагайте,как да изчистя петна от маркер по новата блузка на Мариела?Пробвах с Вениш,спирт,не помага.

# 1
  • Мнения: 227
 Пробва ли с израелските гъби Сано,аз изчистих успешно надраскано от химикал върху дамаската на дивана,бях скептично настроена,но резултата е налице  Grinning

# 2
  • Мнения: 2 163
Откъде ги купувате тези гъби? newsm78 В супермаркетите не съм ги виждала...

# 3
  • Мнения: 227
Захир,аз ги купих от магазин за перилни препарати и санитарни принадлежности,но тук във форума четох,че ги имало и в магазините за авто-части .

# 4
  • Мнения: 2 163
Благодаря, Мери Попинз  Hug

# 5
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
И аз съм търсила в ПЛовдив от тези гъби,не мога да намеря.Междувременно ако някой има идея за изчистване на маркера,да пише,че много ме е яд за марковата блузка.

# 6
  • Мнения: 66
Петна от маркери изчистих от светло син комплект с препарата за петна на Sano. По-добър е от Вениш и се е справял с много видове петна, макар че аз го купих специално за маркера. Напръсквам с пулверизатор, докато се напои добре тъканта, след което разтърквам с пръст, постоява половин един час и пускам в пералнята. Изобщо не се надявах нещо да помогне и останах много изненадана че излезе толкова лесно.

# 7
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
minorka  -благодаря ти,само да ги намеря тези препарати на Сано,че не съм ги виждала.

# 8
  • Мнения: 66
Питай в магазините за битова химия. По супермаркетите, където продават препарати не съм ги виждала.

Общи условия

Активация на акаунт