Книжките Хари Потър

  • 848
  • 13
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 108
Браво бе. И петте. Преди бяха само до 3-та. Ех, аз колко пари съм дал за тия книжки, а то имало и така Mr. Green Ама аз по принцип искам да си ги имам(правя си колекция). Сега на 16 юли като излезе шестата на английски ще търча да я взема, че нямам търпение да разбера кво ще става от тук нататък. А декември като излезе на български и нея ще купя.

Я кажете колко от вас са чели книгите и с какви впечатления сте останали. Също децата ви четат ли ги? И за каква възраст според вас са подходящи книгите? Аз все си мисля, че първата може и от по-малки деца да се чете. Обаче от втора натам стават все по-мрачни, да не говорим че са включени и философки моменти., които едно 6-годишно едва ли ще разбере.. Аз поне така мисля де.

Иначе съм голям фен на поредицата(то и по ника ми личи-Корнелиус Фъдж - министър на магията, въпреки че на аватара ми седи Корнелиус Агрипа-истински ренесансов магьосник) Mr. Green

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 4 562
И аз ги имам всичките. засега обаче си ги четем само аз и мъжа ми, но пък дъщерята умира за филмите, нищо че са и страшнички на моменти, знае части от тях наизуст.

# 3
  • Мнения: 191
И ние сме им фенова  Laughing Даже наскоро ги прочетох отново за да съм готова когато излезе 6. Flutter Съгласна съм, че първите две са по детски а следващите ставт по сложнички. Мойта дъщеря им е луд фен и от сега прави уговорки дали ще купим 6 тата.Дано не е много скъпа, че тя ми говореше нещо от порядъка на 40 лв. #Crazy.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 4 562
последната беше към 20лв. май - как 40?трябва да е с не знам какви илюстрации и качество за такава цена

# 5
  • Мнения: 108
Цената на книгата е 45 лв. Става въпрос за английското издание. На български книгата се очаква да излезе декември и цената още не е определена.

# 6
  • Мнения: 1 311
луд фен съм им. Сина е малък още за тях, но като порасне ще му дам - ако иска да си ги чете. Имам ги на английски на файлове, ако някой го интересува.

# 7
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
И аз съм Хари Потър фен, но новата поредица на Лемъни Сникет повече ми допада. Синът ми е само на три, така че още не мога да му ги чета. Затова сме събрали едно солидно количество детски книги. Все ще им дойде времето.  newsm08
А дотогава познайте кой ще си ги чете? Аз! newsm62

# 8
  • Мнения: 108
Възползвам се от темата, за да поканя всички фенове и фенки на поредицата за Хари Потър, да заповядат на форума, който правим с една приятелка.

Форума на Министерството на Магията съществуваше още от 2003 г. на сървъра на ДК3. Тъй като ДК3 го закриха, се наложи да направим всичко отначало, затова засега е още пусто там.

Линка може да видите в профила ми

# 9
# 10
  • Мнения: 1 100
И аз съм Хари Потър фен, но новата поредица на Лемъни Сникет повече ми допада. Синът ми е само на три, така че още не мога да му ги чета. Затова сме събрали едно солидно количество детски книги. Все ще им дойде времето.  newsm08
А дотогава познайте кой ще си ги чете? Аз! newsm62



А и аз съм фен на Харито...имам и 6та книга на английски и ДЪМБЪЛДОР УМИРА Cry Cry Cry    Аааа иии я кажи след "ДЯВОЛСКАТА ДЪСКОРЕЗНИЦА" излязла ли е друга от тази поредица?

# 11
  • Мнения: 3 376
А и аз съм фен на Харито...имам и 6та книга на английски и ДЪМБЪЛДОР УМИРА Cry Cry Cry   
Не мисля, че някой ще ти е особено благодарен за тази информация Twisted Evil Доста подличко е така.

# 12
  • Мнения: 1 100
А и аз съм фен на Харито...имам и 6та книга на английски и ДЪМБЪЛДОР УМИРА Cry Cry Cry   
Не мисля, че някой ще ти е особено благодарен за тази информация Twisted Evil Доста подличко е така.


Сори Embarassed

# 13
  • Мнения: 877
мерси Galathea  , много добро!

Общи условия

Активация на акаунт