кувертюра за спалня

  • 8 764
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 22
момичета искам да си направя кувертюра за спалня но трябвя да е в модерни десени да не се мачка като се пере.Всичко което съм гледала досега е само пике .Приемам всякакви предложения и снимков материал

# 1
  • Мнения: 172
В Индийските магазини има едни памучнив различни цветове , които лично на мен ми допадат много и не са скъпи. Ако имаш някой такъв магазин по пътя мини и виж какво се предлага в момента. Има за единични легла и за спални. Wink
Друга идея може да погледнеш в Хоби темата за пачуърк - там има доста идейки .

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
А аз да питам  newsm78 какво им е на готовите? Има такова разнообразие от цветове, материи и десени? Другият вариант е купуваш си дамаска, обточваш я, и я слагаш!

# 3
  • DE
  • Мнения: 967
В Индийските магазини има едни памучнив различни цветове , които лично на мен ми допадат много и не са скъпи. Ако имаш някой такъв магазин по пътя мини и виж какво се предлага в момента. Има за единични легла и за спални. Wink
Друга идея може да погледнеш в Хоби темата за пачуърк - там има доста идейки .

Това все едно аз съм го писала.
И моята кувертюра е от Индийския в жълто и оранжево!
Прекрасна е!

# 4
  • Мнения: 4 116
Къде в Сф има такъв индийски магазин?

# 5
  • София
  • Мнения: 2 801
Има на Стамболийски, близо до МОЛ-а; на Екзарх Йосиф, близо до женския пазар; на Пиротска; на Графа, за тези се сещам в момента.

# 6
  • Мнения: 4 116
Благодаря много, ще го потърся този на Стамболийски.

# 7
  • Мнения: 198
мойта е памучна, на Панагюрище , взех я от Скай Сити понеже само там намерих толкова голям размер:
http://cyfka.multiply.com/photos/album/2/2#6

# 8
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Моята е чудна на пипане и допир... Цвят - като котето от подписа на Тед_кат и същия косъм. А от другата страна е памучно райе. Демек - имам избор.  Party
Купих я от МЕТРО, но ми е леко къса от 2-те страни  Confused Трябваше ми поне 240/240...

# 9
  • Мнения: 4 116
И на мен ми трябва доста голямо като размер. В момента сме с едно плюшено двойно черно - бяло одеало( или кувертюра ) Много си я харесвам, но десена ми омръзна. А магазина, от който я бяхме взели  отдана не работи.
При дамаските има хубави десени, и платовете са здрави, но са с малка ширина, твърде недостатъчна за спалня.
Дано в индийските магазини да намеря нещо подходящо.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 511
Това е моята.
http://home-and-garden.webshots.com/photo/2713690600094038055jbYHYc

Извини ме,но какъв вид плат е пике?

# 11
  • софия
  • Мнения: 1 745
моята е от капаска

на рози...
240-240 и бяха намалени от 230 на 115лв.,което за хубаво шалте си е направо  Peace
http://img5.imageshack.us/my.php?image=mybaby11459.jpg

Последна редакция: пт, 20 мар 2009, 16:19 от dani777k

# 12
  • Мнения: 4 116
Gwen, твоята много ми харесва, но у нас стила е по- скоро детски и нещо толкова стилно няма да ни ходи  Grinning
Кувертюрата от Панагюрище ми харесва, бих ползвала нещо такова за кухненския ъгъл, на каква цена си го взела, Цъфка?

# 13
  • Мнения: 88
Gwen, много ми хареса твоята кувертюра. Сподели моля те от къде си я купила.

# 14
  • Мнения: 198
Кувертюрата от Панагюрище ми харесва, бих ползвала нещо такова за кухненския ъгъл, на каква цена си го взела, Цъфка?
беше доста скъпичка, 160лв, но за този размер (240х260) сякаш беше нормално, че по-малките бяха на 120-130лв и то не само на Панагюрище. А тази е страхотно мека , много е приятна на допир  Hug

Общи условия

Активация на акаунт