От коя болница са доволни раждалите "Без Уговорка"

  • 3 684
  • 61
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 276
Знам, че е имало доста подобни Анкети.

Има колкото доволни, толкова и НЕдоволни.

 С момичетата от "Отчетни", коментирахме, че има доста доволни, отишли да раждат"на късмет" и без уговорка и получили качествена грижа.

Моля тук да споделят САМО мамите които са доволни от конкретна болница.

Благодаря предварително  bouquet

# 1
  • Мнения: 690
Пу, първа  Joy

Доволна съм от дежурния екип в Шейново.

# 2
  • София
  • Мнения: 574
И аз съм доволна от екипа в Шейново!

# 3
  • Мнения: 679
Аз съм ЗА Тина Киркова - отидох без уговорка, прие ме дежурния екип, никой не ми е искал пари за нищо, отношението беше нормално  Peace

# 4
  • Мнения: 3 861
Един глас и от мен за Св. София.
Отидох на общо основание, родих си, пари не съм давала и не са ми искали. Отношението на лекарите беше ок.

# 5
  • София
  • Мнения: 4 587
Шейново

# 6
  • Мнения: 172
Отидох си с направлението във Втора Градсака ,получих прекрасно отношение от докторите,които бяха на смяна.Не съм дала и стотинка.

# 7
  • Мнения: 96
И аз съм "за" Шейново. През цялото време всички бяха много отзивчиви, обясняваха ми за каквото попитам и много майтап падна  Grinning Сестра ми също ражда там и е супер доволна Grinning

# 8
  • София
  • Мнения: 3 249
И аз гласувах за Втора градска Simple Smile

# 9
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Раждах в Шейново. И аз, и бебето получихме необходимите грижи и добро отношение. Нямам никакви оплаквания.

# 10
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Раждах през 2005 при дежурен екип в Шейново. Доволна съм от целия екип по време на раждането. Бях последната родилка на нощната смяна, но по нищо не пролича. Всички бяха много мили и приятелски настроени, въпреки,че заради мен останаха на работа до по-късно. В двата дни, които останахме там с бебето всичко  беше наред.

Бръм, желаяти леко ражданел



# 11
аз съм много доволна от май4ин дом-софия,невероятен екип и нито лев не са ми искали  bouquet

# 12
  • Мнения: 433
Майчин дом - София,  мила отзивчива лекарка и добро отношение от целия екип. Малко след раждането, докато ми течеше системата, вкараха дори дъщеря ми при мен да ме види. Бяха мили и ме успокояваха дори когато не ми издържаха нервите и ревах на де кого видя, че не ни изписват, а ни задържат още 2 дена. Никой не ми е поискал и стотинка, на всичко отгоре в суматохата при изписването ми приятелката ми е пропуснала да качи горе приготвеното за тях за почерпка.
Също с добри впечатления останах и в дните преди раждането, когато ходех за запис на тонове там.

# 13
  • Мнения: 543
И аз раждах в Шейново, като изключим условията, а по-точно, че има само една баня на етаж, всичко беше много добре. Дежурният екип беше на ниво, а акушерките също ни даваха съвети за кърменето и други драми.

# 14
  • sofia
  • Мнения: 8 932
В Окръжна в София и двата пъти.

Общи условия

Активация на акаунт