Помагат ли...вибриращи колани за отслабване?

  • 67 172
  • 26
  •   1
Отговори
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Здравейте на всички от този най, най, най - притеснителен под форум за мен Embarassed
Та на въпроса:
Искам да попитам някоя от вас ползвала ли е тези вибриращи колани за отслабване, които ги рекламират, и най-важното има ли ефект от тях. Все пак цената им не е от най-ниските, така че ми се иска първо да събера някакви отзиви. Разбира се, упражненията са си най-доброто средство за оформяне на фигурата, но ако има добър ефект, един такъв колан няма да е зле като допълнение на тренировките. Чакам вашите отзиви.
Благодаря за което!  bouquet

Последна редакция: вт, 05 авг 2008, 15:16 от kopche

# 1
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Майка ми има такъв колан...само той не върши никаква работа...но ако го съчетаеш с упражнения и хранителен режим коланът би могъл да ти бъде от полза...но само на него не може да се разчита  Peace

# 2
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Мисля докато подскачам на Taй-бо и имам такъв колан на корема, дали резултата ще е по-добър.
Да си кажа честно всеки ден подскачам като....и резултат май не виждам Confused

# 3
  • София
  • Мнения: 2 430
Имам такъв колан,но не ми върши особена работа,ползвам го когато ми се е схванал кръста или съм понастинала GrinningНо ако очакваш да отслабнеш с него,почти невъзможно! Другото,което не харесвам в него е когато се приключи програмата започва страхотен сърбеж по кожата заради триенето от колана

# 4
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Ееее, не се отказвай...резултат със сигурност ще има   bouquet...а за колана предполагам, че ДА, но не възлагай много големи надежди ми е мисълта...можеш да си купиш някакви клинове, които да използваш докато си спортуваш...майка и такива има  Crazy

# 5
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Оооох купих си, че даже не го свалям изобщо.И като чистя е на мен, и като играя с детенце, и като готвя абееее само като не спя май не е на мен пустият му клин. ooooh!

# 6
  • София
  • Мнения: 2 430
Оооох купих си, че даже не го свалям изобщо.И като чистя е на мен, и като играя с детенце, и като готвя абееее само като не спя май не е на мен пустият му клин. :о:
Какъв е твоят колан? Моят е на кабел с 10мин програма с различни по интензивност вибрации,и когато съм с него въобще не мога и да се движа,лежа на леглото докато свърши програмата

# 7
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Не, неее аз говоря за клина. Peace
За колана сега съм в чуденка....  Rolling Eyes

# 8
  • София
  • Мнения: 2 430
Честно не мога да ти дам съвет,този колан ми е от 5 години,но и аз съм една "спортна натура" ............Боже опази!Предполагам,че сега има по модерни,с повече опций разгледай ги!
П.П.А как са цените сега?

# 9
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Около 100лв.  Confused
Най-новото сега май е "seven omnipotence".

# 10
  • Мнения: 1 069
Около 100лв.  Confused
Най-новото сега май е "seven omnipotence".
Не знам дали е най- новото, но реших да си подаря един такъв. Днес го използвах за първи път и този сърбеж наистина ме изуми Shocked.
Не разчитам на него да отслабна, но за масаж мисля, че ще го бива.

# 11
  • Мнения: 221
Купих си преди 2 седмици такъв колан и го ползвам всеки ден поне по 1 ч. Няма нито отслабващ нито стягащ резултат до сега. Упорито ще го ползвам поне още 2-3 месеца и мисля да го запратя в шкафа накрая, ако поне малко не се усети разлика.
Убедена съм, че ключа към целта е постоянството и за 2 седмици не мога да правя заключения, та по-нататък пак ще се включа в темата. Хубаво е да каже някой, който го ползва отдавна.
BTW с хранителен режим, без лишения, свалих 10 кг за няколко месеца, а когато исках да ги сваля за 1-2 седмици с диета и не успявах се мъчех 2 години все на едни килограми.

# 12
  • Мнения: 1 069
Ползата от колана за сега е, че ме отърва от правенето на масаж на прасците на мъжа ми. Доста му се уморяват и като се прибере се увива с колана и е доволен. А аз  Whistling!

# 13
i az se 4ydq ?
i mislq da si vzema no sega neznam seven onimpotens ili vibrato?
pomo6t ! pls

# 14
  • Мнения: 16
zdraveite.
az sushto iskam da si vzema ,no se chudia koi da e ot 3te vida
omni potence,ot 911 ili ot teleshopbg ? ? ?
molia niakoi da me posuvetva  ? ? ?  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт