Waw 7mesez sam sas mnogo skasena 6iika

  • 753
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12
Zdraweite towa mnogo me trewoji.Zapo4nah da polu4awam konttrakzii o6e w 5mes. no po naradko,no waw 6 mes. se uweli4a.Bah na preglet i to4no togawa polu4ih pak i Ag. prezeni da me pregleda za ewentoalno razkritie no ustanowi 4e 6iikata mi e dosta 4owstwitelna i e se e skasila dosta.Prieha me w bolnizata i bah na sistemi i injekzii 4 dena.Sled towa sam samo na leglo i pia magneri4 i ginepral no pak polu4awam kontrakzii i izprawali se ose6am 4e 6e mi se slu4i nai lo6oto,sega sam w 7mes. i wse taka .Na preglat sam w 4etwartak i mnogo sam pritesnena.Imam si  momi4enze Melisa na 7godini,a sega 4akame jiwot i zdrawe mom4enze,mnogo go jelaem i se staraja da bada spokoina.Parwata bremenost be6e po leka i moje bi zatowa sam po pritesnena.Blagodara wi za wnimenieto!

# 1
  • Мнения: 2 111
В 5-ти месец имах кървене и контракции,лежах в болница и започнах да пия Магнерот и Гинипрал.Въпреки лекарствата обаче всеки ден имах контракции.В 28 г.с.получих голям кръвоизлив,приеха ме в болницата,бях на системи,имах 1,5см разкритие,скъсена шийка,бебето май беше решило да излиза.Решението беше изключителна почивка,ставах само до тоалетна  и си мислех,че всеки момент ще родя.Родих 4 дни преди термин,нещо на което дори и лекарят ми се учуди.Така че съветът ми е да се успокоиш,да си пиеш лекарствата и да лежиш много-това е единствения начин да изкараш до термин.Гинипрала и Магнерота ги спрях в началото на 9-ти месец.Успех! Hug

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 857
От петия месец бях с контракции, в 7-мия месец при поредния преглед лекаря установи, че шийката на матката ми е скъсена. Притесних се много да не би да родя преждевременно, но родих два дни преди термина. Тогава прочетох много неща по въпроса и запомних едно, че има случаи при които шийката на матката при някои жени е по-еластична и увеличаването на теглото на бебето води до нейното скъсяване, но това не пречи на жената да износи докрай бебето си. Дано и ти да попадаш в тези случаи  Hug
Повече почивка и спокойствие, от това имаш нужда сега. Успех  Hug

# 3
  • Мнения: 12
blagodara wi za sawetite dano da stigna do termina!

Общи условия

Активация на акаунт