Къща Джамбазки, Говедарци- струва ли си?

  • 5 090
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13 184
Здравейте!
Ходил ли е някой в тази къща? Четох няколко съвсем различни мнения, а се очертава да сме там  за седмица. Знам, че всеки си има критерии, но до сега форумските съвети са ми помагали много. Wink
Как са условията, знае ли някой?

# 1
  • София
  • Мнения: 6 550
за парите си е супер. спокойно е , дотолкове, че аз даже седмица ще полудея там (ако съм без деца). чисто е, любезни са, в р-та готвят вкусно, евтинко и има разни домашни неща. в басейна има детска секция и се топли допълнително, не само от слънцето. има малка полянка за игра.
на най-горния етаж има джакузи. Grinning

# 2
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Ние сме останали доволни от там. Определено за парите си е ок. Собствениците са много любезни, храната е хубава, има басейн, чист двор...но и аз съм съгласна с bibi че е рай за децата и когато сме били само с мъжа ми и с компания точно една-две вечери можем да преспим...доскучава ни там...

# 3
  • Варна
  • Мнения: 677
Зимата ходихме там за седмица - беше хубаво. Нощувката наистина е евтина, има сауна и джакузи, които се плащат допълнително, храната в ресторанта е много вкусна, домакините са любезни. Единственият недостатък според мен са изключително тесните и малки стаи. А пък ако си на третия етаж /мисля, че там са спалните плюс допълнително легло/ покривът е скосен и цяла седмица ходихме наведени из стаята, в банята беше същото - не можеш да се изправиш, за да се изкъпеш. Наистина е малко скучно - особено лятото, като няма сняг и не могат да се карат ски не знам какво можеш да правиш там.

# 4
  • София
  • Мнения: 6 550
Единственият недостатък според мен са изключително тесните и малки стаи.
ние бяхме в апартамент т.е коридор, 2 бани с 2 тоалетни, стая 2-ка (спалня) и стая 3-ка с балкон. нашите приятели, обаче бяха в двойна стая и като сложиха бебешката кошарка стана тесничко. двойната стая е 3 Х 3 м.

# 5
# 6
  • Мнения: X
на най-горния етаж има джакузи. Grinning
Я виж ти,кога го сложиха това джакузи,в апартамента на втория етаж ли е?
Ние почивахме там за една седмица в края на август 2007 г.,не ни е било скучно изобщо,всеки ден имахме занимание-ходихме до езерата,до хижа Мальовица,до Боровец и Банска бистрица,един ден си направихме разходка до съседното село,някакъв Искър беше/май Бели Искър,но не съм съвсем сигурна/,там има разкошна екопътека покрай реката,с мостчета,много живописно,има места с маси и пейки за пикник,ходихме и до един развъдник за пастърва/който обича риболова/.Природата е много красива,а спокойствието и тишината задължително държахме да ги има,че ми е бръмнала главата от шум и на работа,и в града изобщо.
Относно хотела-малко силно казано-хотел,по скоро ми прилича на голяма къща със самостоятелни стаи и два апартамента,ресторантче,басейна е хубав, нов,в стаите единствената ми забележка е,че можеха да сменят тези пердета и корнизи,които са доста прашасали и ме връщат в спомените ми от преди 30 години Grinning,няма да им струва толкова много,а ще направи по-добро впечатление.Когато бяхме там пристрояваха стаи и от 8 ч. сутрин майсторите започваха да въртят чука и теслата. Shocked

# 7
  • Мнения: 13 184
Благодаря Ви за отговорите! Като се върнем ще пиша веднага за впечатленията ни.

# 8
  • Мнения: 13 184
Върнахме се от Говедарци и веднага се отчитам, както обещах  Simple Smile.
Изкарахме си страхотно, ходихме до Рилски манастир, Рупите /имахме среща в Гърция/, хижа Мальовица, хижа Мусала и Боровец. Много е красиво, има толкова много места, не ни стигна времето да обходим всичко.
Ходихме и до Сапарева баня да видят децата природния феномен- гейзера. Според мен са го съсипали- направен като фонтан, водата излиза постоянно, няма нищо естествено в него.
За хотела- пълно е с малки бебета, спокойно е, джакузито е на приземния етаж- 37-40 градуса- разкошно е след уморителен преход. Чисто е, само цените в механата са соленички.

# 9
  • Мнения: 417
Прекалено е скъпо за качеството, което предлагат. Домакините са много досадни, просто няма оттърване!

Общи условия

Активация на акаунт