СПАМО-ЧАТ- тук?

  • 3 526
  • 58
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 003
Здравейте всички  съфорумки от Готварския подфорум.
Пуснах тази анкета, защото имам една идея за Спамо- ЧАТ тук в Готварския.
Много станаха темите, за това кой какво е готвил. Имам в предвид темите:
"Ти какво сготви? Снимай, покажи!" и "Кой какво сервира вчера, кой какво ще готви днес?"
Мисля, че и двете са излишни, ако си имаме Спамо-ЧАТ, в които всяка една от нас да пише какво е готвила и сервирала, а и да поднесе снимков материал за четящите ще е много добре.
Понякога са нужни и съвети за приготвянето на дадено ястие, това може да се направи в Спамо- темата, вместо да се пуска цяла тема за един въпрос. Изглежда ми ненужно.
В Спамо- ЧАТ-а можем и да си споделяме някои трикове, които използваме в кухнята,
както и безброи други съвети.
Ако одобрявате идеята гласувайте.
Ако има много желаещи за Спамо-ЧАТ  тук, ще се радвам Мамма и Татти да осъществят идеята.  Hug

# 1
  • Мнения: 27 524
Аз съм за  Peace
Снимай и покажи се припокрива и с любимите, и с кой какво сготви. Така че още една подобна тема все ще е добре дошла  Hug

# 2
  • Мнения: 4 435
Лавче ти говори ли с татти за да пуснеш тая анкета.За нашият спам,Тополинка първо беше говорила с тати и тогава се пусна анкета.А не първо анкета.

Последна редакция: вт, 05 авг 2008, 22:27 от Slav4e_Av4e

# 3
  • Мнения: 25 568
Забрави!
Ако много настояваш, обаче, сещаш ли се, че това ще доведе автоматично до спиране на брояча в Готварския?  Mr. Green

# 4
  • Варна
  • Мнения: 634
Против съм !

# 5
  • Мнения: 591
Гласувах с Не. "Кой какво сервира вчера, кой какво ще готви днес?" ми е безинтересн и не ч чета, докато идеята на "Ти какво сготви? Снимай, покажи!" е чудесна. Предпочитам 2 отделни теми, отколкото да се обединяват двете. Peace

# 6
  • Мнения: 3 034
и аз съм против. тези теми стават километрични, ако някой търси нещо като съвет, пак ще трябва да пусне отделна тема, защото спамо-чатовете се трият всяка седмица и реално информацията в тях е загубена. пък и Готварския си е супер, както си е, според мен.

# 7
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
За !
В снимай и покажи настана такъв чат , мама миаааа . Цъкнеш да си оплакнеш окото , пък то писанки , писанки , че и рожденни дни се честитят и прочие .

# 8
  • Мнения: 3 459
Оспамихте целия форум еййй  ooooh!
Спрете се малко де. Айде сега да пуснем Спамо-чатчета във всеки подфорум  ooooh!
Против съм!

# 9
  • Мнения: 9 106
Гласувах с Не. "Кой какво сервира вчера, кой какво ще готви днес?" ми е безинтересн и не ч чета, докато идеята на "Ти какво сготви? Снимай, покажи!" е чудесна. Предпочитам 2 отделни теми, отколкото да се обединяват двете. Peace

 Peace


За двете теми още в началото на ".....Снимай и покажи"... имаше спорове и все пак остана. Имайки предвид, че спама може да е по-малко, темата си е чудна. "Кой какво сервира...." ми прилича на телефонен указател с това сухо изброяване, или пък обява в стил "Ще вечерям в свеки", "Ще поръчаме китайско"...........

Последна редакция: ср, 06 авг 2008, 07:20 от pep-4o

# 10
  • Мнения: 1 101
Гласувах с НЕ
Спамо 4ата според мен е за хора които са по ве4е време от деня в форума..
Аз влизам от време на време и ми е удобно да влезна в Снимай и покажи"... например за идеи... Peace

# 11
  • Мнения: 2 199
Против съм, стига клонинги на клюкарника!  Tired
Бих се съгласила единствено при условие, че темата се изтрива периодично...
...или поне броя на публикациите да се контролира на ниво тема  Wink

# 12
  • Мнения: 4 435
Против съм, стига клонинги на клюкарника!  Tired
Бих се съгласила единствено при условие, че темата се изтрива периодично...
...или поне броя на публикациите да се контролира на ниво тема  Wink


По принцип спамо-чат темите се трият всяка седмица.И броя на публикациите от тях на всеки човек се изтриват.

# 13
  • Мнения: 6 713
Гласувах с "Да". Според мен би било по-интересно, ако точно отчетната тема "Кой какво сервира вчера?" придобие малко по-"спамо-чат" вид, където могат да се задават и въпроси по отношение на рецептите Simple Smile. Аз лично ужасно много пъти се колебая да пусна ли тема за някакъв проблем, с който съм се сблъскала по време на готвене (никак не са малко Blush), но в крайна сметка не пускам, иначе ще задръстя форума Laughing
То между другото - "Снимай и покажи" май придоби такъв вид вече? Или бъркам? newsm78

 Peace Peace Peace

# 14
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802
Готварския си е супер, както си е, според мен.

 Peace

Против !

" Снимай и покажи "заприлича на такава вече  Tired

Общи условия

Активация на акаунт