Мадона - Будва - Пътуване

  • 4 198
  • 36
  •   1
Отговори
Здравейте,

търся още трима човека с които да пътуваме до Будва на концерта на Мадона (с кола под наем).

Ако все още не сте си взели билети - мисля че можете да намерите.

# 1
  • София
  • Мнения: 6 302
Кога е концерта? И защо с кола под наем? Може някой от тези тримата да има собствен автомобил и да си поделите разходите.

# 2
  • Мнения: 798
Живо ме интересува...Датата 25.09.2008 ли беше...?И колко струва билета?

# 3
  • Мнения: 222
Живо ме интересува...Датата 25.09.2008 ли беше...?И колко струва билета?

Да, 25.08.2008 е датата. Има два вида билети.. Едните са 295 KN (хърватски куни), а по-скъпите са 650 KN. По днешен курс, 295 KN = 40,9391 Euro, a 650 KN = 90, 2049 Euro.
Билети може да се закупят от този сайт - https://shop.ticketpro.hr/event_detail.asp?evnt=38

Дано съм ви била полезна  Hug

# 4
Аз и един приятел се сдобихме с билети за концерта на Мадона в Будва. Относно пътуването, тъй като се оказа че транспорта до там е проблем - записахме се в една екскурзия до Будва и Дубровник от 22- 27.09.08 само за 325лв.! Тка че ще се съчетаят отлично нещата.  HugАко се интересувате ето линка http://www.royaltravelbg.com/offer.php?lang=bg&offid=62

# 5
има вариант за пътуване който е много по -бърз. С кола до Ниш а от там самолет до тиват. От тиват до будва са 30 кмл Има таксита

# 6
Дааааа, има и друга възможност - открих я в нет-а - може и с микробус да се отиде - 16-местен е - сега се набира групата, осигуряват и нощувки... Мисля, че това е по-удачния вариант Peace. Ако искате да видите - адреса е http://antea.bg/index.php?option=com_content&task=view&i … 39&Itemid=557

# 7
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
Ние смятаме да комбинираме концерта на Мадона с екскурзия. Останали са само от по-евтините билети. Утре купувам билети и запазвам екскурзията.

# 8
  • Мнения: 222
Ние с мъжа ми засега мислим да пътуваме с кола и да останем за 3 нощувки. Лошото е, че ще сме четири човека и трябва да се съобразим и с желанията на другите двама (а те са по-склонни да са с автобус и да останат за повече дни). Така че - не е решено още. Иначе билети имаме - от средата на юли.

# 9
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
А къде смятате да спите? Аз се чудя между Дубровник и Будва, като клоня към Дубровник. На Антеа екскурзията ме удовлетворява, но обмислям и вариант аз да организирам пътуването.
А вашите билети какви са - от 35 или от 75 евро? Знаеш ли каква е разликата? Никъде не намирам схема.

# 10
  • Мнения: 222
От по-евтините са билетите, аз също не намерих схема. А за нощувките - апартамент в Будва (не в хотел, дадоха ни телефон на човек, който дава апартаменти под наем) или в едно селце на 4км. от Будва.

# 11
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
А колко време, след като си плати билетите ги получи по куриер?

# 12
  • Мнения: 222
След около седмица.

# 13
  • Мнения: 798
Аз вече се притеснявам за тези билети, защото ги поръчах на 11.08, а още ги няма. След колко дена точно ги получихте?В пощата ли ги пускат или ги предват на ръка. Какво става ако ги загубят по пощите някъде?...Те ми дръпнаха парите от картата някъде на 3-ч или 4-ч ден след поръчката. Дали това има значение?

# 14
  • Мнения: 222
Не се притеснявай, ще пристигнат! Ние получихме известие в пощенската си кутия да си ги вземем от централна поща (може и да са ги носили, но да не сме били в къщи).

Общи условия

Активация на акаунт