Моля за съвет и помощ!

  • 2 074
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 893
На повечето темата ми може да се стори глупава  Rolling Eyes, но за мен това, за което искам съвет е много важно...и не съдете приоритетите ми, желанията ми или музикалните ми предпочитания...моля ви! Praynig
Проблемът е следния. Вчера се върнах от чужбина за 2 седмици. Преди това проучих къде наблизо ще пее моята си певица(мога да кажа, че сме в много добри отнощения с нея, въпреки, че са си все на основа "певица - фен". Та, не съм я виждала вече половин година. Липсва ми. Нали знаете, като обичаш някой как искаш да си често край него. А аз не обичам само певицата и песните, аз обичам великолепният човек, който стои зад това амплоа и труд.
Незнам дали няма да кажете, че желанията ми са като на дванадесет годишна...За мен остава важно.
Та...ще пее моята във "Веселото село", Слънчев бряг. Аз уговорих една приятелка да дойде с мен. Та тя пък работи в Канево. ЩЕ ходя до там с маршрутка. После до Варна и от там до Слънчев бряг. Липсва ми превоз друг.  ooooh! После след участието сигурно ще скитосваме някъде, до 5 сутринта за първия автобус - първо приятелката е пак на работа в Кранево и второ разходите ми ще са много големи тези две седмици, за да си позволя хотел, в който да подремна 3 часа на кръст.
Та, пристигам аз в 16:30 на летището. Час по - късно звъня нателефон за резервации. Всичко резерве.  Mr. Green Звъни приятелката - същото...
Като бях непълнолетна и ходех по заведения, където тя пееше...с моления и убеждавания съм влизала, понякога дори с нейна помощ. А никога няма да забравя как нямах с какво да се върна от Варна до Добрич и трябваше да стоя на студената автогара поне 4 часа...и тя ме закара до Добрич. Веднъж помоли един неин познат по същия маршрут да ни закара мен и приятелката. ПАк тя от едно село близо до Варна се грабна след участието си до морската столица, за да не изтървем последната маршрутка. Има още много случаи, в които тя е оправяла положението...Но когато бях непълнолетна винаги имаше места в заведенията...а не всичко резерве...
Та, не искам отново да ангажирам нея да ме мисли и да се чуди как да вкара мен и приятелката ми. ОСвен това, тя не знае, че съм си в Бг, искам да е изненада.
Моля ви, посъветвайте ме какво да направя, за да ме пуснат. Аз съм била във това заведение...за мен е кръчмо - механа...Та, мога и права да стоя, ако наистина няма къде да ме сложат....но въпроса е как да ме пуснат. newsm78
Благодаря на всички, които няма да отминат с насмешка темата ми, няма да се изплюят върху желанията ми, само защото не им се виждат от голямо значение...благодаря на всички, които имаха търпение да прочетат цялата ми тема...

п.с. Не искам да занимавам нея, искам сама да се справя с положението, надявам се благодарение на съветите ви!

# 1
Не е ли позволено на непълнолетните да са на заведение с някой пълнолетен като придружител? Мисля си,че само така можеш да влезеш. Заставаш до някой на входа и казваш на охраната, че сте заедно.Не че ми е работа да питам, но все пак родителите ти предполагам знаят за това твое намерение? От мен успех и да си направите голям купооннн dazzler1

# 2
  • Мнения: 1 877
Е,кажи коя е тази певица - толкова благородна? Иначе варианта, с някой по-възрастен и отговорен ,е добър...

# 3
  • Мнения: 893
А, аз вече съм пълнолетна. Опитах да обясня как с моления съм влизала, като бях по - малка, но е имало места. А сега даже няма да ме пуснат, въпреки, че имам нужните години.
Певицата - Преслава. ИЗключителна като човек...имам толкова случки с нейно участие, където тя се  проявява като истински ангел   bouquet

# 4
Как така няма да те пуснат? Shocked Как  решават кого да пуснат? Нещо не мога да разбера? newsm78

# 5
  • Мнения: 893
Как така няма да те пуснат? Shocked Как  решават кого да пуснат? Нещо не мога да разбера? newsm78

Всичко е резерве. Това е проблема.

# 6
  • Мнения: 12 648
Как така няма да те пуснат? Shocked Как  решават кого да пуснат? Нещо не мога да разбера? newsm78

Каква разбирате Вие от поп-фолк?! / На Вие заради темата по-надолу/. Цялото заведение е резерве. Преслава ще гушне някакви си 10 хилки. Ама не е луд, който яде зелника...

# 7
  • Мнения: 1 877
Как така няма да те пуснат? Shocked Как  решават кого да пуснат? Нещо не мога да разбера? newsm78

Каква разбирате Вие от поп-фолк?! / На Вие заради темата по-надолу/. Цялото заведение е резерве. Преслава ще гушне някакви си 10 хилки. Ама не е луд, който яде зелника...
Ееее,нека не опорочаваме темата и да я превръщаме в поредния спор! Иначе по темата - най-накрая вземи и се обади на Преслава,пък пак ще бъде изненада

# 8

Каква разбирате Вие от поп-фолк?! / На Вие заради темата по-надолу/. Цялото заведение е резерве. Преслава ще гушне някакви си 10 хилки. Ама не е луд, който яде зелника...
[/quote



На кой му пука, колко ще гушне Преслава. Това може, това прави!

Освен да началстваш докато те пуснат и ако така не успееш, ти си го знаеш ... ще се наложи да развалиш изненадата. Макар, че според пак ще е изненада все пак тя не знае, че си си в България. Simple Smile

# 9
  • Мнения: 12 648
Как така няма да те пуснат? Shocked Как  решават кого да пуснат? Нещо не мога да разбера? newsm78

Каква разбирате Вие от поп-фолк?! / На Вие заради темата по-надолу/. Цялото заведение е резерве. Преслава ще гушне някакви си 10 хилки. Ама не е луд, който яде зелника...
Ееее,нека не опорочаваме темата и да я превръщаме в поредния спор! Иначе по темата - най-накрая вземи и се обади на Преслава,пък пак ще бъде изненада

Казано по нашенски Сори.  Ама помислих, че става дума за някоя от легендите на БГ музика.

# 10
  • Мнения: 12 648

На кой му пука, колко ще гушне Преслава. Това може, това прави!


На мен ми пука. Защото много хора, като отидат на доктор, се оплакват, че им искали 20 лв. А за концерт на Преслава дават много повече.

# 11
  • Мнения: 2 448
СлеДи оТ СълЗи, защо точно в това заведение искаш да я изненадаш? Предполагам, че има много участия тази певица сега през летния сезон.

# 12
  • Мнения: 893
Защо там...защото съм само 2 седмици тук, защото тя е на турне и гледа да в свободите дни и защото не мога да се надявам, да е в друга заведение близо до мен в тези две седмици...даже ги броя вече 12 дни...
Добре, представете си, че искате да сте в заведение, което е цялото резерве и не познавате певицата. Как ще влезете?

п.с. Наистина предпочитам да й звънна в краен, ама наистина краен случай!

# 13
  • Мнения: 2 448
Не съм била на никой чак такъв фен.
А нея вече я видях на турнето. Laughing
Толкова ли е строго в това заведение , направи мили очи на охраната.  Laughing

# 14
Мадам х

Изобщо не ми се спори с когото и да е било. Темата не е колко изкарва еди кой си или пък кой за какво си харчи парите. А  билетчето за концерта на Преслава едва ли е повече от 10лв. А 20лв. за доктор не са малко и то ако си здравно осигурен.

Извинявам се за спама.

И все пак взе ми се обади и така няма да я притесняваш в последния момент.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт