Трябва ли да се притеснявам

  • 663
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 251
Здравейте,
бременна съм в 5 лунарен месец.
Направих си изследване на вагинален секрет, като резултата  от изследването е следния:

плоски епителни клетки, коки-масово, Seg-оскъдно, Lactobacillus spp.

Заключението е нормална микрофлора.

Притеснява ме наличието на коки-масово.
Дали заключението е вярно според вас?

# 1
  • София
  • Мнения: 1 185
Заключението би трябвало да е направено от специалист. Гинеколога ти какво мисли? Ако следящия бременността е в течение и не е притеснен, мисля че няма за какво да се тревожиш и ти. Ако не му вярваш отиди в частна болница и потърси второ мнение!

# 2
  • София
  • Мнения: 191
Заключението би трябвало да е направено от специалист. Гинеколога ти какво мисли? Ако следящия бременността е в течение и не е притеснен, мисля че няма за какво да се тревожиш и ти. Ако не му вярваш отиди в частна болница и потърси второ мнение!
И аз така мисля Peace!

# 3
  • Мнения: 344
Да , най - добре е да се консултираш със специалист.Споко!Не се шашкай толкова.Дори да има нещо има толкова съвременни медикаменти , които няма да повлияят на бременността ти.След като се консултираш пиши пак.Късмет! Peace

# 4
  • Мнения: 645
няма страшно консултирай се с специалист ,медицината е толкова напреднала, че ще ти изпише нещо което няма да навреди  и всичко ще е ок,мисли позитивно и лека бременност ти желая

# 5
  • София
  • Мнения: 251
благодаря на всички.
Резултатът ми беше разяснен от акушерката в женската консултация, но явно ще трябва да се консултирам и с гинеколожката, за да съм сигурна, че всичко е наред.

# 6
  • Мнения: 2 334
Не се притеснявай всичко ще е наред.Лека бременност Peace

Общи условия

Активация на акаунт