Упорита кашлица

  • 1 299
  • 7
  •   1
Отговори
  • софия
  • Мнения: 163
Здравейте, моята дъщеря на 4.6г от 2 месеца вече кашля. Май месец пи АБ - Цефзил, малко позатихна, след 2 седмици отново започна. На 14 юли започна да кашля почти пез да спира, пристъпно и ни приеха в Детска клиника към Александровска болница, там доц. Переновска реши, че детето има рефлукс/като бебе ни казаха, че със сигурност няма/, който предразполага към астма и 6 дни и слагаха венозно урбазон, имаше инхалации с ЕКОБЕК/незна какво е точно. В Клиниката се опитах да питам какво е точно и им казах, че се притеснявам, че толкова дълго време й се слага Урбазон, но те казаха, че си знаят работата. Два дни след като ни изписаха заминахме на море, където на следващия ден вдигна температура и отново се разкашля. Намерихме много добреа лекарка в Китен, тя видя зачервено гърло, увеличени сливици илеко зачервени уши и ни изписа Клацид, Лимфомиозот и Ксизал. Каза ни, че според нея всички проблеми на детето идват от 3-тата сливица и според нея трябва да я махнем, и да намерим много добър специалист УНГ.
Та извинявам се за дългото писание, може ли да ми препоръчате добър специалист УНГ, зашото от д-р Улевинов-син не съм много доволна докато бях в клиниката. Можеше поне гърлен или носен секрет да й вземат...
Ще съм благодарна на всички за съветите и препоръките!!!  Hug

# 1
  • Мнения: 511
Има много добри специалисти в МВР-болница.Иначе на моя син я вади д-р Улевинов и съм доволна.Сега разбирам,че синът му работи същата специалност. А баща му не работи ли вече?

# 2
  • софия
  • Мнения: 163
Работи и бащата Улевинов, само че докато ние бяхме в Клиниката той беше отпуск и ни лекуваше Улевинов-син.

# 3
  • Мнения: 1 877
Виж в здравния справочник.Но от мен едно име  детски УНГ - специалист- д-р Иванка Кънчева от ИСУЛ

# 4
  • Мнения: 485
Виж закарфичената тема от форума- "Трета сливица-лечение,мнения,препоръки".(не знам как да дам линк към нея Embarassed) Там ще намериш отзиви и координати на много УНГ специалисти и ще може да си съставиш мнение. Лично ние маханахме и трите сливици в Транспортна болница при д-р Василев,много съм доволна от отношението към мен и детето.Наскоро го водих на преглед в Токуда,защото ми е по близичко и там УНГ-то като му видя гърлото каза ,че от Транспортна перфектно са си свършили работата.

# 5
  • софия
  • Мнения: 163
Много благодаря за отговорите, ще потърся тази тема, защото съм много, много притеснена.

# 6
  • Мнения: 1 877
Здравей Вили! Какво е положението,насочи ли се към някой д-р? Пиши как е детенце?

# 7
  • софия
  • Мнения: 163
Вчера свършихме АБ, все още покашля по няколко пъти на ден и ми се изправят косите. От Транспортна б-ца ми казаха, че д-р Френгов ще е на работа чак септември, така че явно ще трябва да почакаме. От темата за 3-тата сливица разбрах, че много мами са доволни от него, така че септември сме там.

Общи условия

Активация на акаунт