Дали това е бременност?

  • 989
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 38
Мили момичета, много съм развълнувана и объркана!  И не знам какво да правя! 3 месеца пих Клостилбегит, след това Дуфастон за стимулиране. 2 дни след последния прием на Клостилбегит прокървих леко. Много се шашнах  и отидох на другия ден на лекар. Гледаха ме на ехограф и на вагинален, всичко беше наред. Цитонамазка ми взеха, там всичко бе ОК също! На 14 ден /предпоследния/ от приема на Дуфастон получих много силно кръвотечение със съсиреци, което трая около 18ч. и после съвсем слабо бледорозово зацапване няколко дни. А базалната температура си остава постоянна вече повече от седмица 37.1. Забравих да кажа, че в деня на кръвоизлива имах голямо физическо натоварване и това беше ден преди датата на която трябваше да ми дойде. И днес реших да си направя тест за бременност /не с първа сутрешна урина/ и се появиха 2 чертички, но 1 е по-бледа от другата. И като я видях направо онемях и не вярвах на очите си! Не смея да кажа на мъжа ми нищо, за да не се окажат напразни надежди! Ще направя още 2-3 теста и после в понеделник ще отида на лекар!
Някой може ли да ми каже кога най-рано показва на ехографа, че има бременност?

Благодаря ви, момичета! Съжалявам, че стана толкова дълго и объркано!

# 1
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
Желая ти да си бременна Hug
Успех и се моля за теб Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 2
  • Мнения: 382
Стискам ти палци до посиняванеееееее да е истина!!!

# 3
  • Мнения: 507
Миличка, можеш да прочетеш много подробна информация за прегледите на ехограф след зачеване и бременност в библиотеката на форума "Искам бебе". Там има супер полезна информация.
Успех и ти пожелавам това найстина да е бременност.  Praynig  Heart Eyes

# 4
Аз съм майка на една малка госпожица, която утре става на 9 години. Вече повече от 5 г. опитвам и силно желая да имам 2-по детенце, но уви. Така, че напълно разбирам твоето вълнение, но като вече изпитала това чувство искам да те успокоя и да ти кажа, че така случайно втората чертичка не се появява. Другото много важно е да прочетеш упътването на лекарствата, които си пила и те също ще ти дадат отговор. При всички случаи за ултразвука трябва да са минали 2 седмици от закъснението на цикъла - тога вече плода има пулс и лекаря може да каже със сигурност 100% дали има бременност.
Познато ми е това вълнение и тръпнене преди всяка дата. Очакването на прословутите 2 чертички. Всеки път си казвам, че ще спра да мисля, защото все пак имам едно дете и съм много щастлива, но не се получава. Разочерованието е много голямо, но едно знам при всички случаи е необходимо спокойствие. Повярвайте ми когато забравиш тогава се случва. Знам, че е невъзможно почти, но е факт. Първият път аз въобще не допусках, че се е случило. Казвах си , че едвали ще се случи от първия път, но...две черти.
Желая ти да си много, много бременна за цели 9 месеца.
Наистина с добри чувства
Надя

# 5
  • Мнения: 4 068
Моята бременност я видяха с вагинален ултразвук на 9-тия ден закъснение.
Стискам ти яко палци да е това, за което най-много мечтаеш!
Ще чакаме новини от теб.

# 6
  • Мнения: 7 718
Надявам се да си успяла, пази се.

# 7
  • Мнения: 980
стискам палци и в понеделник да се похвалиШ baby_neutral

# 8
  • Мнения: 38
Мили момичета, благодаря ви за подкрепата! Все още не мога да се похваля. Бях на лекар, но все още е твърде рано да се каже категорично. На 05.07. ще ходя отново, дано тогава има по-голяма яснота. Иначе лекарката ми каза да продължа с Дуфастона и после Урогестан-вагинално за задържане. Като разбера нещо повече, пак ще пиша.

Общи условия

Активация на акаунт